SON TV

Kim Milyoner Olmak İster’de Ercan Saatçi şoku!

Kim Milyoner Olmak İster'de Emir isimli yarışmacının telefon jokeri olan müzisyen Ercan Saatçi, Süt Kardeşler filminin müziğini bilemedi ve sesli soruya Şekerpare yanıtı verdi. Saatçi'nin soruyu yanlış cevaplaması sosyal medyada gündem oldu

Kim Milyoner Olmak İster’de Ercan Saatçi şoku!

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Emir isimli yarışmacı telefon jokeri olarak müzisyen Ercan Saatçi’nin aranmasını istedi. Saatçi’ye “Dinlediğiniz şarkı, başrollerinde Kemal Sunal ve Şener Şen gibi isimlerin bulunduğu hangi filmde söylenmektedir” şeklinde sesli soru yöneltildi. Saatçi’nin doğru şıkkı bilememesi sosyal medyada gündem yarattı.

SAATÇİ DOĞRU ŞIKKI BİLEMEDİ

Yarışmacı soruyu bilemediği için telefon jokerini kullandı. Yarışmacı, komşusu olduğunu belirttiği müzisyen Ercan Saatçi’yi ararken, Saatçi ise, “Şekerpare” ve “Tosun Paşa” şıkları arasında kaldığını ama yanıttan emin olamadığını ifade etti. Bunun üzerine yarışmacı Şekerpare yanıtını verirken, Saatçi doğru şıkkı bilemedi.

SOSYAL MEDYADA ÇOK KONUŞULDU

”Süt Kardeşler” cevabını bilemeyen Ercan Saatçi, film müziğini bilemediği için sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi.