SON TV

Kim Milyoner Olmak İster’de şoke eden an! İlk soruda elendi

Kim Milyoner Olmak İster'in 809. bölümünde yarışmacıların korktuğu anlardan biri yaşandı, yarışmaya emin adımlarla gelen 1974 doğumlu İzmirli Ebru Doğruer, ilk soruda elendi.

Kim Milyoner Olmak İster’de şoke eden an! İlk soruda elendi

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında ilk soruda elenenlere bir isim daha katıldı. Yarışmaya İzmir’den katılan öğretmen, elendiği soruyla hem ekran başındakileri hem de stüdyodaki seyirciyi şaşırttı.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasındaki ilk sorulan sorunun kolaylığı herkes tarafından bilinir. Yarışmanın heyecanından mıdır bilinmez, birçok yarışmacı ilk soruda elenebiliyor. Bu yarışmacının elendiği soru ise herkes tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

İşte Kim Milyoner Olmak İster’deki 2500 TL’lik soru:

Değersiz ve önemsiz, boş şeyler için hangi ikileme kullanılır?

Yarışmacı Ebru doğruer, soruya çok emin bir şekilde “A şıkkı bal-kaymak” diyerek cevap verdi.

Heyecanına yenik düşen Ebru Hanım, hızlı davranıp hataya düştü ve soruyu yanlış anlamış olacak ki ilk soruda elendi.

Murat Yıldırım, Ebru Hanım’a: “Biraz acele ettik, heyecan..Sağlık olsun diyelim. İlk soruların tehlikesi burada. Yarışmacı, daha koltuğa alışamadan, soruyu da algılayamadan bu tip şeyler oluyor. Hiç canınızı sıkmayın.” diyerek teselli ettti.

Maalesef yarışmadan ödül alamadan ayrıldı.

1974 doğumlu İzmirli Ebru Doğruer, hemen hemen tüm okul hayatını İzmir’de tamamlayıp, Ankara’ya gidip ODTÜ pskoloji okudu. İzmir’e dönüp, kariyer planlamasında değişiklik yaptı, İngilizce öğretmenliğine karar verdi. Doğruer, İzmir’de özel bir okulda İngilizce öğretmenliği yapıyor.