SON TV

Kırıkkale Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu: FETÖ’cüler dolara sevindi, Türk milleti onlardan tiksiniyor

Kırıkkale İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu, Türkiye’ye yönelik ekonomik saldırılara sevinen FETÖ’cülerden Türk milletinin tiksindiğini söyledi.

Kırıkkale Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu: FETÖ’cüler dolara sevindi, Türk milleti onlardan tiksiniyor

SON TV HABER MERKEZİ – Türkiye’ye yönelik yürütülen algı ve ekonomik saldırı nedeniyle dövizlerdeki dalgalanmanın FETÖ’cüler tarafından sevinçle karşılandığını söyleyen Kırıkkale İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu, “10 gündür kur dalgalandıkça FETÖ’cülerin de ruh halleri dalgalandı. Türk milleti üzüldükçe onlar sevindi. FETÖ’cülerde yüksek intihar eğilimi artacak” dedi.

TÜRK MİLLETİ ONLARDAN TİKSİNİYOR

Sosyal medya hesabı üzerinden dolar ve FETÖ ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan yapan Çorumlu, “Çok şükür Türk milleti Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde dolar saldırısını da atlattı. Bu cümleyi kuramayan FETÖ’cü hainler bir kez daha bu yüce Türk milletinin tiksintisini kazandılar. FETÖ’cüler bu yüce Türk milletinin nefretini değil tiksintisini kazandılar. Çünkü tiksintiden sevgiye asla geçiş olmaz. İçinden çıktıkları ve ihanet ettikleri bu yüce Türk milleti, dolar kriziyle batacak diye sevinen ve buna inanan bu yaratıklara bakarken sadece tiksiniyor” dedi.

FETÖ’CÜLERDE İNTİHAR EĞİLİMİ ARTACAK

Çorumlu sözlerine şöyle devam etti: “FETÖ’cüler milleti hiç tanıyamadılar, tanımadılar, tanıyamayacaklar. Bu arada o 1 dolarlar var ya onları saklayın. Türk milleti Türk Lirası taşıyor, en azından bizden olmadığınız çabuk anlaşılır. 10 gündür kur dalgalandıkça FETÖ’cülerin de ruh halleri dalgalandı. Türk milleti üzüldükçe onlar sevindi. İhanet psikolojisine uygun bir ruh hali. Biz millet olarak kazanacağımızı biliyorduk. Onlar bu milletin kaybedeceğini sandılar. İhanet psikolojisi de olsa sürekli dalgalı bir hal. En son da kur dalgası aldığım eğitim, okumalarım ve saha deneyimim gösteriyor ki FETÖ’cülerde yüksek intihar eğilimi artacak. Her kaybedişlerinde hazin sonralarına yaklaşıyorlar”

Mahmut ÇORUMLU KİMDİR

İl Emniyet Müdürü
1.Sınıf Emniyet Müdürü

09.06.1968 yılında Emirdağ’da doğdu. 1986 yılında Polis Kolejinden, 1990 yılında Polis Akademisinden mezun oldu.
1990 yılında Ankara Emniyet Müdürlüğünde Komiser Yardımcısı olarak göreve başladı.
Sırasıyla Kars, Sinop, Sivas, Kastamonu İl Emniyet Müdürlükleri; KOM Daire Başkanlığı ve Polis Teftiş Kurulu Başkanlığında görev yaptı.

2008-2010 ve 2012-2013 yılları arasında BM (Birleşmiş Milletler) Barış Gücü bünyesinde Fildişi Sahili’nde görev yaptı.
2016 yılı Ekim ayında Kırıkkale Emniyet Müdürü olarak atanan Mahmut ÇORUMLU iyi derecede Fransızca bilmekte olup, evli ve iki çocuk babasıdır.