SON TV

Kızım dizisinden ayrılan Selin Şekerci’den duygusal mesaj

TV8 ekranlarında yayınlanan Kızım dizisinin Asu'su Selin Şekerci'den duygusal ayrılık paylaşımı...

Kızım dizisinden ayrılan Selin Şekerci’den duygusal mesaj

Tv8’de cuma akşamları ekrana gelen Kızım dizisinin yıldız oyuncusu, “Kızım bana acayip kapılar açtı, bakış açıları kazandırdı” diyerek diziden ayrıldığını duyurdu.

Tv8 ekranlarının fenomen dizisi Kızım, yayınlanan son bölümüyle yine izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. 17. yeni bölüm merak ve heyecan içerisinde beklenirken diziden şoke eden bir ayrılık haberi geldi. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan ünlü oyuncu, “Kızım bana acayip kapılar açtı, bakış açıları kazandırdı” diyerek veda haberini takipçileriyle duyurdu.

Başrollerini Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın oynadığı Kızım dizisinde, ‘Öykü’nün gerçek annesi ‘Asu’ karakterine hayat veren Selin Şekerci, Instagram hesabından set çalışanlarıyla birlikte çekildiği bir fotoğrafı paylaşarak diziye şu sözlerle veda etti;

“Birçok hikayeye bir çok karakter dokunmak. Mesleğin en güzel tarafı bu galiba. Kızım bana çok acayip kapılar açtı, bakış açıları kazandırdı…

Her anlamda iyisiyle kötüsüyle anne oldum ben hem de Beren Gökyıldız gibi dünyanın en güzel çocuğuna. Çok güzel bir ekiple çalıştım hepsini çok sevdim tek tek…

Medyapım ile çalışmak, Fatih Aksoy’un kanatları altında olmak tüm oyuncuların başına gelmesini dilediğim bir deneyim. Hepinize koca bir tecrübe borçluyum iyi ki tanıştık…

İyi ki anne oldum Asu ile beraber ‘anne’liğin ne kutsal bir şey olduğunu tekrardan iliklerime kadar hissettim. Hoş çakalın”

Selin Şekerci, 1 Haziran 1988 tarihinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya geldi. Küçük yaşlarından itibaren 8 yaşına kadar bale eğitimi ile birlikte tiyatro kursuna gitti ve kendisini adeta çekirdekten yetiştirdi.

Selin Şekerci tv de ilk kez Turkcell ve Panda gibi markaların reklam yüzü olarak başlamıştır oyunculuğa. İlk dizisi ise Sağır Oda oldu.

Selin Şekerciyi herkesin tanıdığı dizi ise Kavak Yelleri olmuştur. Buradaki oyunculuğu ile herkesi büyülemiş ve tüm ülke onu tanımaya başlamıştır.

Daha sonra Melekler Korusun, Leyla ile Mecnun, İzmir Çetesi gibi dizilerin ardından Çoban Yıldızı dizisindeki Zühre karakteri ile unutulmaz bir oyunculuk çıkarmıştır.

Bunların dışında önemli dizileri ise Benim İçin Üzülme, Kaçak Gelinler, Acı Aşk ve Rengarenk dizileri önemli dizileri olmuştur.

 

ETİKETLER: