SON TV

Korona’ya yakalanan Cumhuriyet Savcısı Adem Meral’den güzel haber!

Büyükçekmece Cumhuriyet eski Başsavcısı ve Sakarya Cumhuriyet Savcısı Adem Meral korona virüse yakalanmıştı. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören Meral'den sevindiren haber geldi.

Korona’ya yakalanan Cumhuriyet Savcısı Adem Meral’den güzel haber!

Çin’den tüm dünyaya yayılan Covid-19 virüsü son zamanlarda yine yükseliş trendine girdi. Eski Başbakanlardan Binali Yıldırım sosyal medya hesabından eşi ile koronavirüs hastalığına yakalandığını açıklamıştı.

Geçtiğimiz hafta ise Hakimler ve Savcılar Kurulu’ndan çok önemli iki ismin de koronavirüs olduğu ortaya çıkmıştı.

Yargı dünyasından bir önemli haber de Sakarya’dan gelmiş, Büyükçekmece Cumhuriyet eski Başsavcısı ve Sakarya Cumhuriyet Savcısı Adem Meral’ın koronavirüs hastalığına yakalandığı öğrenilmişti. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan Adem Meral’in sağlık durumunun iyiye gittiği belirtilmişti.

Adem Meral, “Memleketime gitmiştim. Oradan zannedersem bu virüsü kaptım. Bir haftadır hastanede tedavi görüyorum. Sağlığım iyiye gidiyor. Kısa sürede taburcu olmayı ümit ediyorum. Arayan soran ve geçmiş olsun dileklerinde bulunan bütün dostlara teşekkür ederim.” demişti.

Edinilen bilgiye göre, Adem Meral Koronavirüs’ü yendi. Sağlığına yeniden kavuşan Meral’in yapılan test sonucu negatif çıktı.