SON TV

Kurallara uyan koranavirüs hastalarına teşekkür ziyareti

Başakşehir Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri, Koronavirüs’e yakalanıp karantina kurallarına uyan ve tedavi süreci ardından sağlığına kavuşan hastalara teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Kurallara uyan koranavirüs hastalarına teşekkür ziyareti

Başakşehir Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri, yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınına yakalanarak karantinaya alınan hastalardan kurallara riayet edenleri, tedavi süreçlerinin ardından ziyaret ederek teşekkür etti.

Salgın sürecinde sürecinde verdiği hizmetlere bir yenisini daha ekleyen Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri, koronavirüse yakalanan ve karantinaya kurallarına uyarak tedavi sürecinin başarılı bir şekilde sona ermesini sağlayan Başakşehir sakinlerine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Kurallara uyan koranavirüs hastalarına teşekkür ziyareti

Ekipler, ziyaretlerinde yüz yüze görüşme yapsalar da COVID-19 tedbirleri ve sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hareket ettiler. Ekiplerce; virüsü yenerek sağlığına kavuşan Başakşehir sakinlerine, çiçek, hijyen paketi ve teşekkür mektubu takdim etti.

VALİ VE KAYMAKAMIN SELAMLARI İLETİLDİ

Öte yandan; İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan da Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri aracılığıyla, vatandaşlara selamlarını, geçmiş olsun dileklerini ve karantina kurallarına uymalarından ötürü teşekkürlerini iletti.

Kurallara uyan koranavirüs hastalarına teşekkür ziyareti

Başakşehirli vatandaşlar ise uygulamadan duydukları memnuniyeti “Böyle bir süreçte kendilerini yalnız bırakmayan, destek olan ve hatırlayan devlet büyüklerimiz ve devletimizden Allah razı olsun” sözleriyle dile getirdi.

KAYNAK: Sabah – Sema Alim Dalgıç