SON TV

Kylie Jenner’ın çıplak pozuna Derin Talu’dan beğeni!

Kylie Jenner'ın sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı son fotoğrafına Derin Talu'dan beğeni geldi. Kylie Jenner Play Boy'a poz verdi.

Kylie Jenner’ın çıplak pozuna Derin Talu’dan beğeni!

Dünyacı ünlü top model Kylie Jenner, sosyal medya hesabı üzerinden bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta tamamen çıplak olduğu görülen ünlü top model dünyaca ünlü rapçi Travis Scott’a sarılır şekilde poz verdi. Poz kısa sürede milyonlarca kişi tarafından beğenilirken fotoğrafı son zamanlarda yaşı ve fiziğiyle Türkiye gündeminden düşmeyen Derin Talu da beğendi.

Defne Samyeli’nin 2003 yılında dünyaya gelen kızı Derin Talu, son zamanlarda paylaştığı fotoğraflar ve tarzıyla Türkiye’de çok konuşuluyor. Güzelliği ve fiziğiyle büyüleyen Derin Talu, Kylie Jenner’in sıkı hayranlarıdan…

Bilindiği gibi Kylie Jenner, Kendall Jenner’ın kardeşi… Aynı zamanda Kim Kardashian’ın da üvey kız kardeşleri… Kardashian ailesi dünyanın gündemini her yaptıkları olay ve her paylaşımıyla kasıp kavuruyor. Bu kez playboy’a poz veren Kylie Jenner, kusursuz fiziği ve kovboy şapkasıyla çok konuşulacak.

Hollywood magazininin ünlü isimlerinden olan Kylie Jenner, her yaptığı hareket ile adeta olay olmaktadır. Kim Kardashian’ın üvey kardeşi ve Kendall Jenner’in küçük kardeşi olan Kylie’nın hayatı hayranları tarafından merak edilmektedir. Peki, Kylie Jenner kimdir? İşte yıldız ismin özel hayatına dair merak edilenler…

10 Ağustos 1997 tarihinde doğan Kylie Kristen Jenner, model ve televizyon kişiliği olarak bilinmektedir. E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol almaktadır. Kim Kardashian’ın üvey kardeşi ve Kendall Jenner’in küçük kardeşidir.

Hayatı

Bruce Jenner ve Kris Jenner’ın kızıdır. Kendall Jenner’in küçük kardeşi ve Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian ve Rob Kardashian adında 4 üvey kardeşi, baba tarafından ise 4 üvey kardeşi daha vardır. Kylie de ailedeki diğer kişiler gibi ünlü ABD’li genç televizyon kişiliği ve modeldir. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Kylie ilk eğitimine Sierra Canyon Okulunda başladı, o burada amigo takımın yıldızlarından biri idi, ponpon kız görevini yapıyordu.2012 yılından eğitimine Laurel Springs Okulu’nda devam eden Kylie 2015 yılında lise diploması ile mezun oldu.

Kariyeri

Kylie ilk olarak kız kardeşi Kendall ile Paper Magazine dergisinin ‘Güzel İnsanlar’ başlığı altında yer aldı. 14 yaşında Jenner “Your Style Crush” Sears hattı ile modellik kariyerine başladı ve kuzeni Natashanın giyim firması için modellik yaptı. OK! dergisi ile fotoğraf çekimleri yaptı. 2011 yılında kız kardeşi Kendall ile birlikte Seventeen dergisi tarafından ‘Stil Elçileri’ olarak seçilmişlerdir.2011 yılında New York Moda Haftası da şarkıcı Avril Lavigne tarafından oluşturulan giyim hattı Abbey Dawnın gösterisini yaptı. 2013 yılında kardeşi Kendall «Kendall & Kylie» giyim koleksiyonu yarattılar. Şubat 2014 yılında kardeşi Kendall ile birlikde “Steve Madden Madden Girl” hattı için bir ayakkabı ve çanta tasarımına başladı. Ağustos 2015 tarihinde Jenner kendi adını taşıyan dudak kitinin bir parçası olarak ilk ruj üretiminin başlatılacağını duyurdu. 2015 yılında Jaden Smith,Drake ve Tyganın müzik videolarında yer alan model, 2016 yılında PartyNextDoor’un “Come and See Me” parçası için yayınladığı müzik videosunda sevgili rolünde yer almıştır.