SON TV

LGS Türkiye Birincileri yine Bilfen’den!

LGS Türkiye Birincileri yine Bilfen’den!

Başarılı eğitim stratejisiyle her yıl birinciler çıkaran Bilfen yine şaşırtmadı. Bilfen Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Öztürk, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden verdiği müjdeyle Bilfen’in farkını gösterdi.

İŞTE MESAJLAR

1- #KazananlarınOkulu Bilfen oldukça zorlu #LGS2020 den yine başarı ile çıktı.Ölçme değerlendirme birimimizin bilgisine göre Tüm derslerden başarı ortalamamız %85. Tüm soruları doğru yanıtlayarak Türkiye Birincisi olan 8 öğrencimizi kutluyor başarılarının devamını diliyorum.

2- Uzaktan eğitim sürecini avantaja çevirerek #LGS2020 hazırlıklarına hız kesmeden devam eden ve başarılı ortalamalarıyla göğsümüzü kabartan tüm öğrenci ve öğretmenlerimi canı gönülden kutluyor; pandemi sürecinde bize güvenerek destek olan tüm velilerimize teşekkür ediyorum.

Fatih Öztürk ayrıca Bilfen’in kardeş okulu Bilnet’in de başarısını gözler önüne serdi. Öztürk tweetlerinde; “Bir güzel haber de @BilnetOkullari’ndan geldi.Henüz Türk eğitim tarihinde ilk yıllarını yaşıyan @BilnetOkullari zorlu #LGS2020 sınavında 1 Türkiye birinciliği ile bizleri gururlandırdı.Kardeş okulu @Bilfen gibi Türkiye’nin en kaliteli eğitim markalarından biri olacaktır. 2- Göğsümüzü kabartan Türkiye 1. Öğrencimize, sınavda başarılarıyla okullarını temsil eden tüm @BilnetOkullari öğrencilerimize başarılarının daim olmasını diler; öğrencilerimizi yetiştiren tüm öğretmenlerimizi ve yöneticilerimizi tebrik ederim” dedi.