SON TV

Makyajsız fotoğraf akımına Ebru Gündeş de uydu! İşte ünlülerin makyajsız halleri

Ekran, sahne ve podyum yıldızlarını güzellik merkezlerinde saatlerini geçirdiğini ve her daim bakımlı gezmeye alışık olduklarını biliriz. Makyajsız görmeye alışık olmadığımız ünlü isimler 'sıfır makyajlı' halleriyle şaşırtıyor.

Makyajsız fotoğraf akımına Ebru Gündeş de uydu! İşte ünlülerin makyajsız halleri

Ebru Gündeş

Yeşim Ceren Bozoğlu: Makyajsız mı? Makyajlı mı?

Pelin Akil

Geçtiğimiz ay ikiz kızları Alin ve Lina’yı dünyaya getiren Pelin Akil, makyajsız fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileriyle paylaştı.

Akil, fotoğrafa “Çocukları uyutup ayaklarını uzatmanın mutluluğunda bir anne” notunu düştü.

Hadise

Etiler’de görüntülenen ve makyajsız haliyle dikkat çeken Hadise, “Her kadın kendini makyajlı ya da makyajsız sevmeli… Bu halimi çok seviyorum” dedi. Hadise, estetik haberlerine ise, “Şunu yaptırdım demem ama kör değilsiniz. Herkes görüyor” diye konuştu.

Hadise makyajsız görüntüsünün magazin gündemine damga vurmasının ardından sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu. Hadise eleştirilere şu yanıtı verdi: “Canımız isterse makyajsız düğüne, markete, yemeğe gideriz! Keyfimiz isterse bir daha hiç makyaj yapmayız. Kime ne? Hadi herkes makyajsız fotoğrafını yüklesin ve kimsenin asla umurunda olmadığını göstersin! Biz kadınlar kendimizi size beğendirmek için yaşamıyoruz. Bunu anlayacaksınız”

Hadise daha önce ise sosyal medyadan yayınladığı kareye, “Kendini sev, ruhuna sarıl” yazmıştı.

Gülşen

Şarkıcı Gülşen, önceki gün Nişantaşı’da objektiflere takıldı. Valeye bıraktığı cipini teslim alan Gülşen, makyajsız haliyle dikkat çekti.

Ayaküstü gazetecilerle sohbet eden Gülşen, “Yeni şarkı için stüdyoya girdim. Yakın zamanda çıkacak. Kendime ait olan bir şarkı” dedi.

Hazar Ergüçlü

Danla Bilic :Instagram hayatimdaki sıfır edit fotoğraf serisi…

Beren Saat

Beren Saat, sosyal medya hesabından makyajsız halini paylaştı.

Saat’in fotoğrafına kısa sürede beğeni ve yorum yağdı. Ancak ünlü oyuncu, bilinmeyen sebepten dolayı fotoğrafı kısa sürede sildi.

ETİKETLER: