SON TV

Mehmet Ali Erbil darp edildiği için mi hastanelik oldu? Kardeşi canlı yayında açıkladı

Evinde kaza geçirdiği için 70 gündür yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil'in ayrıldığı sevgilisinin ailesi tarafından darp edildiği için hastanelik olduğu iddia edildi. Konu hakkında programa bağlanarak açıklama yapan Mehmet Ali Erbil'in kardeşi Yeşim Erbil, iddialara açıklık getirdi.

Mehmet Ali Erbil darp edildiği için mi hastanelik oldu? Kardeşi canlı yayında açıkladı

Evinde düşerek yaralanan ve hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil yoğun bakımda 70 günü geride bıraktı. Konuşmaya ve yemek yemeye başlayan Erbil, hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Mehmet Ali Erbil’i ayrıldığı sevgilisinin ailesi tarafından saldırıya uğradığı ve darp nedeniyle hastanelik olduğu iddia edildi.

“GEÇİRDİĞİ ŞEYLER DARPLA OLACAK ŞEYLER DEĞİL”

İddialardan dolayı Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına telefonla bağlanarak şunları söyledi: “Dün hastanedeydim. Stelyo gösterdi. ‘Böyle bir şey yazmışlar’ dedi. Yayıldığını bilmiyordum. Üstünde de durmadım. Herhalde kurdukları sayfa takipçi alsın diye yapıyorlar. Öyle bir şey olsa adli olay saklamak mümkün değil. Başa gelenler 70 gün oldu bu yaşadığı, geçirdiği şeyler darpla olacak şeyler değil. Ne diyeyim ki? Hiç öyle bir şey yok. Zaten gizleyemezsiniz ki… Adli bir olay… Böyle büyük bir olayı nasıl gizleyeceksiniz?

“YAPANLARIN CEZALANDIRILMASI GEREKİR”

Öyle bir şey olsa yapanların da bir şekilde cezalandırılması gerekir. Gizlenir mi? Öyle bir şey söz konusu değil. Aslında ben camiadan çok uzağım ancak abimin özel hayatı ortalarda çok konuşulduğu için sanki çok fazlaymış gibi görünüyor. Ben bir yazı yazmıştım ‘Ha bir eksik ha bir fazla bırakın magazin dünyasında olan olayları…’ Normal yaşayan insanlar bile böyle yapıyor. Tabi bunu olumlamak için söylemiyorum. Adı çıktığı için… Yoksa başka bir x genç kişinin abimden daha az hanım arkadaşları olduğunu söyleyemeyiz.

“ABİMİN AYRILDIĞI EŞLERİYLE İLİŞKİSİ DEVAM EDİYOR”

Herkes çapkın hele de bu devirde. Ulaşım o kadar kolay ki… Alan razı satan razı. Erkekler bu işleri dağlarla taşlarla yapmıyor. Kadınlarla yapıyor… Demek ki onlarda istekli… Abiminki adlında diğerlerinden daha fazla değil. Sadece diğerleri sanıyorum daha tedbirli davranıyorlar, ortalığa çıkmıyorlar. Bizimki magazine çok yansıdığı için çıkan şeyler. Bir de şöyle bir özelliği var. Boşanmalar yaşanıyor, neler neler yansıyor basına olumsuz haberler… Abimin ayrıldığı eşleriyle hala ilişkisi devam ediyor. Onlar ziyarete geliyorlar. Bu da bu adamın naifliğinden, hiç kimseye kötü bir şey yapmamasından kaynaklanıyor.

Sağlık durumuyla alakalı yeni bir gelişme yok. Konuşuyor, yemek yiyor, hala yoğun bakımda. Tedavisi sürüyor. Çok çok daha iyi olacak inşallah.”

ETİKETLER: