SON TV

Meryem Uzerli’den tepki çeken paylaşım!

Alman asıllı Türk oyuncu Meryem Uzerli, Cannes Film Festivali'nde giydiği cesur kıyafetin ardından sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir paylaşımda bulundu.

Meryem Uzerli’den tepki çeken paylaşım!

Türk dizi sektöründe ilk olarak Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan karakterine hayat veren Meryem Uzerli, şimdilerde tüm Türkiye’nin konuştuğu bir isim halinde geldi. Ancak son dönemde oyunculuğundan ziyade giydiği kıyafetlerle gündeme gelen Uzerli, yeni paylaşımıyla ağızları açık bıraktı.

35 yaşındaki güzel oyuncu, son olarak 72. Cannes Film Festivali’ne katılmış ve giydiği transparan kıyafetle magazin gündeminde günlerce konuşulmuştu. Bu fotoğrafı geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabından Uzerli büyük bir kesimden tepki almıştı.

Cannes’ta giydiği kıyafet yavaş yavaş hafızalardan silinirken, Uzerli’den önceki akşam yine çok konuşulacak bir paylaşım geldi. Yazlık elbiselerini giyerek objektif karşısına geçen Uzerli, herhangi bir filtre kullanmadan çektiği karelerle beğeni topladı. Uzerli, kimilerinden de tepki çekti.

Fotoğrafların üzerini kalp ve öpücük emojileri ile süsleyen Uzerli’nin bu karelerine takipçileri farklı paylaşımlar altından ‘Meryem coştu bir kere’ şeklinde yorumlarda bulundu.

Peki Meryem Uzerli kimdir?: Uzerli 12 ağustos 1983 tarihinde Almanya’nın Hessen eyaleti Kassel şehrinde 4 çocuklu bir ailenin en küçük ve ikinci kızı olarak doğmuştur. Tam adı Meriem Sahra Uzerli olan Meryem Uzerli’nin babası Hüseyin Uzerli Türk, annesi Alman Ursula’dır.

Gençliğinde Hamburg’a yerleşip Schauspielstudio Frese’de oyunculuk ve tiyatro eğitimi aldı. Berlin başta olmak üzere Hamburg ve Kassel’in de içinde bulunduğu Almanya’nın önemli merkezlerinde tiyatrolarda oynadı.

Meral Okay’ın yazdığı Timur Savcının yapımcılığını yaptığı, 5 Ocak 2011’de yayına başlayan Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncu seçmelerinde; 8 ay süren seçmeler sonrasında Kanuni Sultan Süleyman’ı Halit Ergenç oynarken, Hürrem Sultan rolünü Meryem Uzerli canlandırdı.

Almanya’da bir çok televizyon filmi ve dizide rol alan Meryem Uzerli, zamanında binicilik, yüzme ve basketbol sporlarını yaptı.

Meryem Uzerli'nin seksi görüntüleri

Meryem Uzerli’nin seksi görüntüleri

ABD’li sinema oyuncusu Drew Barrymore’e benzerliği ile dikkat çeken Meryem Uzerli, 2012 ve 2013 yıllarında “Elidor” markasının reklamlarında oynamıştır.

Hastalığa yakalanmıştı: Meryem Uzerli, tükenmişlik sendromu hastalığına yakalandığını belirtip Muhteşem Yüzyıl’dan ayrılarak Almanya, Berlin’e gitmişti. Uzerli, borsacı sevgilisi Can Ateş’in evlilik teklifine “Evet” dediği öğrenilmişti.

Ancak Meryem Uzerli’nin hamile kalması üzerine Ateş ile ayrılık kararı almışlardı. 10 Şubat 2014’te Lara ismini verdiği kızı dünyaya geldi.

2015 yılında Ozan Açıktan’ın senaryosunu yazıp yönettiği, yapımcılığını Necati Akpınar’ın yaptığı “Annemin Yarası” adlı sinema filminde Meryem Uzerli, Ozan Güven, Belçim Bilgin ve Okan Yalabık gibi oyuncular yer aldı.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: