SON TV

Meteoroloji’den kuvvetli yağış uyarısı! 8 Kasım 2018 hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü son veriler eşliğinde yeni tahminleri yayınladı. Pastırma yazının sona ermesinin ardından düşen hava sıcaklıkları sonrası vatandaşlar 'bugün hava nasıl olacak?' sorusuna cevap aramaya başladı. İşte Meteoroloji'nin hava durumuna ilişkin son dakika tahminleri....

Meteoroloji’den kuvvetli yağış uyarısı! 8 Kasım 2018 hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından hava durumuna ilişkin son dakika tahminleri yayınlandı. Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin altına düşmesinin ardından, yurdun bazı bölgeleri için kuvvetli yağış uyarısı yapıldı. Hava durumu ile ilgili son gelişmeleri yakından takip ede vatandaşlar ise bugün hava nasıl olacak? kar ne zaman yağacak? İstanbul’a kar yağacak mı? gibi sorulara yanıt aramaya başladı. İşte hava durumu tahminleri…

İSTANBUL’DA HAVA NASIL?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre İstanbul’da bugün hava yağışlı. Sabah saatlerinde işe gitmek için yola çıkan vatandaşlar hafif sağanak ile karşı karşıya kaldı..

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA

Parçalı ve yer yer çok bulutlu, İstanbul’un kuzey kesimleri ile Kırklareli’nin kıyı kesimlerinin hafif sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin güneydoğu kesimlerinde sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor..

EGE

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor..

AKDENİZ

Az bulutlu, Doğu Akdeniz’in parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU

Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ

Parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin güneydoğusunun yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Parçalı çok bulutlu ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

0/5 (0 Reviews)