SON TV

MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MSÜ sınavı soru ve cevaplar ne zaman yayımlanır?

MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) 2019 sınavı sona erdi! 7 Nisan 2019 Pazar günü yani bugün saat 10.15’te başlayıp saat 12.30’da sona eren sınavın ardından subay olma hayali kuran öğrenciler, ÖSYM MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) sınavı 2019 soru ve cevapları ile sonuçlara kilitlenmiş durumda. Peki; 2019 MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte MSÜ sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih…

MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MSÜ sınavı soru ve cevaplar ne zaman yayımlanır?

MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) sınav sonuçları için adayların araştırması başladı. Milli Savunma Üniversitesi’nin ÖSYM aracılığıyla gerçekleştirdiği sınavdan geçerli bir not almalarının ardından mülakat aşamalarına katılım gösterecek olan adaylar, ÖSYM’nin MSÜ sınav sonuçları açıklamasını ne zaman yapacağını sorgulamaya başladı. Peki, MSÜ sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) sınavı 7 Nisan 2019 Pazar günü yani bugün saat 10.15’te başladı. Sınava giren öğrencilerin yakınları, sınav süresi boyunca sınavın bitiş saatini araştırdı. En çok araştırılanlar arasında ise; “2019 MSÜ sınavı kaçta bitecek?” ve “MSÜ sınav süresi kaç saat?” sorularının cevabı yer aldı. Saat 10.15’te başlayan sınava katılmak isteyenler son olarak saat 10.00’da sınav merkezlerine alındılar. Saat 10.00’dan sonra merkezlere gelmek isteyen adaylar sınav binalarına alınmadı. 135 dakika süren sınav saat 12.30’da sona erdi.

MSÜ’nün ardından gözler sınav sonuçlarına çevrildi. Ayrıca öğrenciler sınav sorularını ve cevaplarını da merak ediyor. Peki; MSÜ sınavı 2019 soru ve cevapları açıklandı mı? MSÜ sınavı 2019 sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ÖSYM tarafından yapılan açıklama…

MSÜ SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

MSÜ sınavı sona erdi. Gözler sınav sonuçlarında. ÖSYM tarafından yapılan açıklamaya göre 2019 MSÜ sınav sonuçları 26 Nisan tarihinde açıklanacak. MSÜ sınav sonuçlarının saat kaçta açıklanacağı henüz bilinmezliğini korurken MSÜ sınavsonuçlarına ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sayfası üzerinden ulaşılabilecek.

MSÜ SINAV SONUÇLARI SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

MSÜ SORU VE CEVAPLARI BELLİ OLDU MU?

7 Nisan 2019 tarihindeki MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) 2019 sınavı saat 10.15’te başladı. Sınav saat 12.30’da sona erdi. Sınavın sona ermesinin ardından soru ve cevapların açıklanması için ise gözler ÖSYM’ye çevrildi. Ancak ÖSYM’nin sınav soru ve cevaplarını ne zaman açıklayacağı henüz bilinmiyor.

NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİNDE MSÜ SINAVI MESAİSİ

MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) sınavı 2019 öncesi kimlik kartını unutan veya kimliği olmayan öğrenciler için bazı Nüfus Müdürlükleri saat 10.00 kadar açık kaldı. Sınava girmek için kimlik talebinde bulunan öğrenciler, daha önceden belirtilen nüfus müdürlüklerinden kimliklerini aldırlar.

Nüfus Müdürlüğü personelince talepte bulunan adayın bilgilerinin kontrolü yapılarak adaya fotoğraflı, imzalı-mühürlü/barkodlu-karekodlu “Geçici Kimlik Belgesi” düzenlendi… Adaylar,Nüfus Müdürlüklerince düzenlenen fotoğraflı, imzalı-mühürlü/barkodlu-karekodlu Geçici Kimlik Belgeleri ile sınava girebildiler.

ETİKETLER: