SON TV

Müge Anlı cinayet itirafı: “Oğlumu öldürdüm”

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının 9 Nisan tarihindeki canlı yayınında kan donduran cinayet itirafı geldi. Müge Anlı canlı yayınında Akif Karakollu, psikolojik sıkıntılar yaşadığı ve anne babasını defalarca darp ettiği iddia edilen Engin Karakollu'yu öldürdüğünü itiraf etti.

Müge Anlı cinayet itirafı: “Oğlumu öldürdüm”

Müge Anlı bir cinayetin daha aydınlatılmasında büyük rol oynadı. Engin Karakollu’nun akıbeti ATV ekranlarının rekortmen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında belli oldu. Müge Anlı canlı yayınında kan donduran cinayet itirafı geldi. Psikolojik sıkıntıları ve öfke problemi olan Engin Karakollu’nun babası Arif Karakollu, canlı yayında oğlunu öldürdüğünü itiraf etti. Ünlü araştırmacı gazeteci Müge Anlı canlı yayında zor anlar yaşadı.

Müge Anlı canlı yayında zor anlar yaşadı. Hafta içi her gün atv kanalında ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün kan donduran itiraf geldi. Annesi, kardeşi ve babasını döven,15 aydır kayıp olan Engin Karakollu’yu babası neden öldürdü? 9 Nisan Müge Anlı canlı yayınında gelen cinayet itirafı ile herkesi şoke etti! Baba Arif Karakollu, tüm detayları canlı yayında anlattı..