SON TV

Müge Anlı ile Güven Bana yarışması başvuru formu

Müge Anlı'nın sunduğu Güven Bana isimli yarışma programı yaza damgasını burdu. Güven Bana isimli yarışma programı için başvuru formu nereden bulunuyor sorusunun cevabı artık biliniyor.

Müge Anlı ile Güven Bana yarışması başvuru formu

ATV ekranlarının kasıp kavuran Müge Anlı ile Güven Bana isimli yarışma programı yaza damgasını vurdu. Yaz aylarında yayınlanacağı belirtilen Müge Anlı ile Güven Bana isimli yarışma programı katılanlara büyük paralar vermeye devam ederken insanlar Müge Anlı ile Güven Bana isimli programa nasıl başvuracağını araştırıyor.

Müge Anlı ile Güven Bana isimli programa başvuru formunun doldurulması gerektiği bilinirken insanların Müge Anlı ile Güven Bana yarışmasına katılmak için nereden başvuru formu dolduracaklarını sorgulatmaları dikkat çekti.

Müge Anlı ile Güven Bana isimli programa katılmak için şu adresten başvuru formu doldurabilirsiniz: FORM İÇİN TIKLAYIN

Bilindiği gibi Müge Anlı yıllardır ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını yapıyor. Bu program ile cinayetleri aydınlatırken kayıpları hızlı bir şekilde bularak birbirinden uzak aile bireylerini de kavuşturuyor. Müge Anlı Türk televizyonlarının ‘dedektifi’ olarak anılırken güzelliği ve başarısıyla da mest ediyor.

GÜVEN BANA YARIŞMASI FORMATI

Güven Bana yarışmasın 2 koltuk ve 2 yarışması yer alıyor. Toplamda 1 Milyon TL’lik büyük ödülün yer alacağı Güven Bana yarışmasında gerilim hat safhada! Çünkü 2 yarışmacıdan 1’i bu parayı tek başına alıp götürebilir. Nasıl mı?

Bu yarışmacılar ilk etapta soruları cevaplıyor ve doğru cevaplar neticesinde kasada paralarını artırmayı sürdürüyor. Ardından köşelerine çekilen yarışmacılar, tekrar soruları görmek için yavaş yavaş sunucunun olduğu alana doğru ilerliyor. Bu esnada butona basıp yarışmadan çekilmek isteyen yarışmacı, kasadaki tüm parayı tek başına alabiliyor. Ancak 2 yarışmacı anlaşıp daha fazla para kazanabilir ve paraları ortak şekilde bölüşebilirler.

MÜGE ANLI KİMDİR?

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ndne mezun olmuştur. Lisans eğitiminin ardından akademik kariyerine devam etmek isteyen Anlı, Kadir Has Üniversitesi’nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.

Bir kız çocuğu sahibi olduğu Burhan Akdağ’dan 2008 yılında ayrılan Müge Anlı, Televizyon kariyerine magazin dalında giriş yapmıştır. İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır. Sadece magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yapmıştır.

Dobra Dobra programı ile birlikte edindiği sunuculuk tecrübesini farklı alanlara taşımak isteyen güzel sunucu, Atv ekranında tek başına üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hayata geçirmiştir. Hukuk konusundaki bilgi ve tecrübesini de kullanan Anlı, programında yakınlarını arayan insanları ve faili meçhul cinayetleri konu olarak ele aldı. Birçok cinayeti programı aracılığıyla aydınla

.