SON TV

“Müslüm” filmi için  21 milyon harcandı, hedef 4 milyon seyirci

“Ayla” filminin yapım şirketi tarafından çekilen Müslüm Gürses’in yaşamını konu alan “Müslüm” filmi, kadrosuyla olduğu kadar bütçesiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Filmin bütçesinin 21 milyon lirayı bulduğu öğrenildi

“Müslüm” filmi için  21 milyon harcandı, hedef 4 milyon seyirci

Yapımcılığını Mustafa Uslu’nun üstlendiği, başrollerini Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor’un paylaştığı “Müslüm” filmi 26 Ekim’de vizyona girecek. İddialı bir film olan  “Müslüm” için  21 milyon lira gözden çıkarıldı. Filmin 4 milyon seyirciye ulaşmayı hedefliyor.

BÜTÇESİYLE DE İDDİALI

Arabesk müziğin unutulmaz  ismi Müslüm Gürses’in yaşamını konu alan “Müslüm” filmi, 26 Ekim’de vizyona girecek. Müslüm Gürses’i Timuçin Esen’in, Muhterem Nur’u Zerrin Tekindor’un canlandırdığı film, kadrosu ve konusu kadar bütçesiyle de dikkatleri üzerine çekti. Film için ayrılan bütçenin tam 21 milyon lira olduğu öğrenildi.

4 MİLYON SEYİRCİ HEDEFLENİYOR

Çekimleri 1 yıl süren filmin yapımcısı Mustafa Uslu’nun sonuçtan çok memnun olduğu gelen haberler arasında. Yapım şirketi, filmle en az 4 milyon seyirciye ulaşmayı hedefliyor. Aynı yapım şirketi geçen yıl çektikleri “Ayla” için de 14 milyon lira harcamış ve o film 5 milyon 588 bin kişi tarafından izlenmişti.

0/5 (0 Reviews)