SON TV

Nesrin Cavadzade yatak pozuyla yine olay oldu!

Yasak Elma dizisine Şahika karakteri ile katılan ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile yine binlerce beğeni aldı.

Nesrin Cavadzade yatak pozuyla yine olay oldu!

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, instagram hesabından yaptığı paylaşım ile yine beğeni topladı. Ünlü oyuncu, yatakta uzandığı sırada çekilen pozuyla hayranlarını yine şaşırtmadı. Cavadzade daha önce de bu tip pozlarını takipçileriyle paylaşmıştı.

Capture

Cavadzade’nin fotoğrafı hayranları tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Nesrin Cavadzade’nin sigaralı yatak pozu olay oldu!

Bir hayranı, “Ne yapıyorsunuz Nesrin hanım zaten ortalık karışık” yorumuyla gülümsetirken, bir başka takipçisi ise “Bu fotoğrafları hangi şanslı kişi çekiyor acaba, çok eğleniyor olmalısınız” diye yazdı.

Capture

Takipçileri ünlü oyuncunun enerjisine ve güzelliğine hayran kaldıklarını yorumlarıyla gösterdi.

Nesrin Cavadzade Kimdir

30 Temmuz 1982 tarihinde Bakü’de doğmuştur. Annesiyle birlikte 11 yaşında İstanbul’a geldi. Türkçe’yi çok kısa bir sürede anadili kadar iyi konuşur oldu. Ortaokulu Şişli’deki Özel Bilgi Lisesi’nde okurken okulun Tiyatro Kolu’na katıldı. O sene sahnelenen “Türkmen Düğünü” adlı oyunda rol almaya hak kazandı.

Liseye Şişli Terakki Lisesi’nde devam etti. Burada da Tiyatro Kolu’na yazıldı. Ardından Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünde okuyarak mezun oldu. Fakültede okurken beş kısa film çekti, filmleri aralarında BerlinFilm Festivali’nin de bulunduğu çeşitli yurtiçi ve yurtdışı festivallerde gösterildi, ödüller aldı. Şahika Tekand Studio Oyuncularında 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı. Nesrin Cavadzade Türkçe’nin dışında, Rusça, İngilizce ve Fransızca konuşuyor. Üniversiteden sonra “Yersiz Yurtsuz” adlı TV dizisinde başrol oynadı. “Dilber’in Sekiz Günü” adlı filmindeki performansıyla Erzurum,Bursa ve Ankara Film Festivalleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerine layık görüldü. Hemen ardından “Acı” ile de yeniden Erzurum Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünün sahibi oldu.

2011 yılı itibariyle “Al Yazmalım” dizinde oynamaya başladı. Aynı yıl içinde Hasan Tolga Pulat’ın yönettiği “Güzel Günler Göreceğiz” ve Murat Saraçoğlu’nun yönettiği “Yangın Var” filmlerinde başrol oynadı. “Güzel Günler Göreceğiz” filmiyle Antalya Film Festivali’nde “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu”, Ankara Film Festivali’nde ve Magazin Gazetecileri Derneği Ödülleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerini aldı. “Yangın Var” filmiyle yine Ankara Film Festivali’nde ve Sadri Alışık Ödülleri’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerine layık görüldü.

2011 yılında Cengiz Aytmatov’un ünlü eseri “Selvi Boylum Al Yazmalım”dan senarist Mahinur Ergun tarafından uyarlanan “Al Yazmalım” adlı dizide oynadı. 2012 yılında “Ağır Roman”ın televizyon uyarlaması olan “Ağır Roman Yeni Dünya” dizisindeki Kara Leyla rolüyle yer aldı. 2014 yılında Kutluğ Ataman’ın son filmi Kuzu , Erol Mintaş’ın ilk uzun metrajı Annemin Şarkısı ve Çanakkale Harbini anlatan Son Mektup’ta yer alan oyuncu Kuzu ile 51. Altın Portakal Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü kazandı. Yine 2014 yılında “Küçük Ağa” adlı dizide rol aldı.

18 Mart 2015 tarihinde vizyona giren ve yönetmenliğini Özhan Eren’in yaptığı “Son Mektup” adlı sinema filminde Tansel Öngel ile başrolde oynadı.

ETİKETLER: