SON TV

Pegasus’tan Korona virüsü nedeniyle iptal edilen seferlerle ilgili açıklama

Çin'in Wuhan kentinden dünyaya yayılan ve binlerce insanın ölümüne neden olan Koronavirüs nedeniyle iptal edilen seferlerle ilgili Pegasus'tan açıklama geldi.

Pegasus’tan Korona virüsü nedeniyle iptal edilen seferlerle ilgili açıklama

Çin’in Wuhan kentinden dünyaya yayılan ve binlerce insanın ölümüne neden olan Koronavirüs nedeniyle iptal edilen seferlerle ilgili Pegasus’tan açıklama geldi.

Pegasus resmi sitesi üzerinden “Korona virüsü nedeniyle Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan talimat doğrultusunda, 1-31 Mart 2020 tarihleri arasında İtalya ve Irak’a yapılacak tüm uçuşlar karşılıklı olarak iptal edilmiştir” denildi.

“Koronavirüs (COVID-19) vakalarında yaşanan artış nedeni ile uçuşu iptal edilmeyen misafirlerimizden gelen bilet değişikiği/açığa alma/iptal talepleri için linkte belirtilen kurallar dahilinde misafirlerimize yardımcı olunacaktır.”

“Korona virüsü nedeniyle, bazı ülke vatandaşları ve bu ülkelerde bulunmuş kişilerin seyahatlerine kısıtlamalar getirilmiştir.”

“Korona virüsü nedeniyle Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan talimat doğrultusunda, 24 Şubat 2020-31 Mart 2020  İstanbul Sabiha Gökçen – Tahran ve Tahran – İstanbul Sabiha Gökçen uçuşları iptal edilmiştir.”