SON TV

Reynmen’in eski sevgilisi Bahar Şahin’in bu fotoğrafları olay oldu!

Reynmen'in eski sevgilisi Bahar Şahin güzelliğiyle hayranlarını mest ederken Şahin'in sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bu fotoğraflar olay oldu.

Reynmen’in eski sevgilisi Bahar Şahin’in bu fotoğrafları olay oldu!

Bahar Şahin, FOX TV ekranlarında geçtiğimiz yıllarda yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından soluksuz izlenen O Hayat Benim dizisiyle girdi hayatımıza… Güzel gülüşü, yumuşak yüz hatları ve farklı tarzıyla sosyal medyada da kısa sürede büyük takipçiler edinen Bahar Şahin, Youtuber Reynmen ile aşk yaşadı. Reynmen, nam-ı diğer Yusuf Aktaş… Reynmen ile aşkı ile uzun süre gündemden düşmeyen ikili ayrılıklarıyla da gündeme geldi.

Bahar Şahin, son zamanlarda sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflarla gündeme geliyor. Güzelliğiyle büyüleyen Bahar Şahin, her fotoğrafıyla olay olmayı başarıyor. Bahar Şahin her fotoğraf paylaşımıyla yüz binin üzerinde beğeni ve binlerce yorum alıyor. Bahar Şahin, Reynmen ile olan birlikteliği ardından geçtiğimiz günlerde de ilk kez konuştu.


Bilindiği gibi Reynmen yani Yusuf Aktaş, Youtube üzerinden paylaştığı videolarla ünlendi. Reynmen sesiyle büyülerken çıkardığı şarkılarla yüz milyonlar tarafından izlendi. Reynmen son zamanlarda şarkıcıların hedefi haline geldi. Başarısıyla herkes tarafından takdir edilen Reynmen acımasız eleştirilerin de odağı haline geldi. Reynmen kendine has komik tavırlarıyla bu eleştirileri de tiye almaya devam ediyor.

Bahar Şahin, Reynmen’in geçtiğimiz haftalarda çıkardığı ve milyonlarca kişi tarafından izlenen Ela isimli şarkısına yorumda bulundu. Reynmen’in başarısını gözardı etmeyen Bahar Şahin, “Evet Reynmen ile bir dönem birlikteliğimiz vardı.

Reynmen bence çok başarılı. Şarkılarını dinlemiyorum ama sosyal medyadan buralara kadar gelmek zor bir şey ancak kendisi başardı. Başaracağını biliyordum onda daha ne cevherler var. En başta çok komik bir çocuk bence oyunculuk da yapabilir” dedi.

Eski sevgilisi Reynmen’e övgüler yağdıran Bahar Şahin, sosyal medya hesabı üzerinden de bebekli bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğraf ardından hayranları çok sayıda yorum attı.

PEKİ KİM BU BAHAR ŞAHİN?

1997 yılının 26 Mayıs’ında dünyaya gelen güzel oyuncu Bahar Şahin, Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Yol Arkadaşım 2 isimli sinema filminin kadrosunda yer alan Bahar Şahin henüz 14 yaşındayken hayatıyla ilgili büyük bir olay meydanda geldi ve anne-babası ayrıldı. Bu ayrılıkla birlikte güzel oyuncu Bahar Şahin İstanbul’a taşınarak hayatına burada devam etmeye başladı.

Aslen Artvin’li olan Bahar Şahin, eğitimini İstanbul’da sürdürürken okulun tiyatro ekibine dahil oldu. Öte yandan genç ve kısa bir zaman içerisinde önemli başarılara imza atan oyuncu Bahar Şahin, Ankara Altındağ Gençlik Merkez’inde tiyatro ekibine katıldı.

İstanbul yaşadığı dönemlerde, bir gece ailecek akşam yemeğindeyken yapımcı Arzu Eğmir’le tesadüf sonucu tanışmasının arkasından “O Hayat Benim” isimli dizi projesinin yönetmeni olan Merve Girgin ile tanıştırdı.

Bunun ardından Bahar Şahin, ilk kez kamera karşısına geçerek “O Hayat Benim” dizisinde rol almaya başladı. Televizyon ekranlarındaki ilk oyunculuk kariyerine Fox TV’de yayınlanan ve baş rollerini Keremcem ve Ezgiasaroğlu’nun üstlendiği O Hayat Benim yapımında Müge karakterini canlandırmıştır.

Bu dizi projesinin sonrasında TRT ekranlarında izleyici karşısına geçen Lise Devriyesi adlı dizide kendini göstermiştir. Bahar Şahin son olarak Fox TV’de seyircisiyle buluşan; baş rollerini Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in üslendiği Kayıtdışı adlı dizi projesinin oyuncu kadrosunda bulunarak İnci karakteriyle beğeni kazanmıştır.

Şu sıralar Kanal D ekranlarında Zalim İstanbul dizisinde rol alan güzel oyuncu ” Ceren” karakterine hayat veriyor.

ROL ALDIĞI DİZİLER VE FİLMLER:

Zalim İstanbul, İyi Oyun, Yol Arkadaşım 2, Servet, Oha Diyorum, Kayıt Dışı, Lise Devriyesi, O Hayat Benim

 

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: