SON TV

Şahan Gökbakar ve Yasemin Sakallıoğlu’ndan sürpriz film: Zengo

Şahan Gökbakar ve Yasemin Sakallıoğlu’ndan sürpriz film: Zengo

Çektiği videolarla ünlenen ve ardından ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Lütfiye karakterini canlandıran Yasemin Sakallıoğlu’ndan hayranlarına büyük sürpriz.

Recep İvedik serisiyle Türkiye’de rekor üstüne rekor kıran komedyen Şahan Gökbakar’ın Yasemin Sakallıoğlu’nun sosyal medyada ortaya çıkardığı Zengo adlı komik karakterin filmini çekeceği öğrenildi.

“ZENGO FİLM OLUYOR”

Şahan Gökbakar ile hayallerine kavuşan Yasemin Sakallıoğlu geçtiğimiz günlerde ilk film projesi için anlaşma imzaladı. Gökbakar’la çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaşan Sakallıoğlu, “Zengo film oluyor. Türkiye’nin en komik adamının Yapım Şirketinde bir filiz yetiştirmek benim için çok kıymetli. Şimdiden hayırlı olsun ve o güzel kahkahalarınız beyaz perdede de yerini bulsun” notunu düştü.

Bu post üzerine Sakallıoğlu’nun binlerce hayranı mutlu olduklarını ve merakla beklediklerini belirten mesajlar yazdı. Sakallıoğlu, ‘Zengo’ serisinde taktığı takılar ve kıyafetleriyle sonradan görmüş zengin bir kadının komik anlarını canlandırıyor.

KİM BU YASEMİN SAKALLIOĞLU?

Peki mimikleri, konuşması ve çektiği videolarla kendisine herkesi hayran bırakan Yasemin Sakallıoğlu kimdir?

Yasemin 1988 yılında İstanbul’da doğmuş. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde okudu. Annesinin taklidiyle yıllar önce fenomen olan Yasemin, yıllar geçtikten sonra 2 milyona yakın takipçisinin bulunduğu Instagram üzerinden videolar paylaşmaya devam ediyor ve insanları mimik ve jestlerine hayran bırakıyor. Yasemin aynı zamanda tam bir sosyal proje kadını. Özellikle durumu olmayan çocuklar için topladığı kıyafet ve oyuncaklarla sevgisine sevgi katıyor. Ayrıca hayvanlara karşı duyarlılığıyla da kendisini alkışlatıyor. Son olarak Yasemin’in annesinin kendi değimiyle ‘cinsiyetini öğrendiğinden beri beklediği o gün’ geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Yasemin Sakallıoğlu sevgilisinden evlenme teklifi aldı.

 

 

0/5 (0 Reviews)