SON TV

Samsun’da kaybolan Ecrin bebek bulundu mu? Müge Anlı’da flaş Ecrin gelişmesi!

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde iki gün önce kaybolan Ecrin'i arama çalışmaları başlatılmıştı. Müge Anlı programında, bölgedeki çalışmalar anbean takip ediliyor. Canlı yayında gelen son dakika haberine göre Ecrin'i arama çalışmaları belli bir noktaya odaklandı. İşte Müge Anlı canlı yayınında yaşanan son dakika gelişmesinin ayrıntıları...

Samsun’da kaybolan Ecrin bebek bulundu mu? Müge Anlı’da flaş Ecrin gelişmesi!

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde bir köyde kaybolan Ecrin Kurnaz ile ilgili son dakika gelişmeleri Müge Anlı programından canlı olarak takip ediliyor. İlçe merkezine bağlı Alancık Mahallesi’nde dün öğle saatlerinde evin önünde oynayan Ecrin Kurnaz’ın bir süre sonra kaybolduğunu fark eden dedesi Nuri Kurnaz, durumu jandarmaya haber verdi.

İhbar üzerine harekete geçen jandarma ekipleri ev ve çevresinde arama ve incelemelerde bulundu. Yapılan aramalardan sonuç alınamayınca AFAD ekiplerinden yardım istedi. Kayıp çocuğun bulunması için bölgede AFAD ve jandarma ekiplerince arama çalışması başlatıldı.

Bölgede arama çalışması yapan ekipler, evin arkasında bulunan patika yola odaklandı. Bunun nedeni, Ecrin’in amcasının sabah saatlerinde hayvanları otlatmak için o yolu kullanarak evin bulunduğu bölgeden ayrıldığı biliniyor. Bunun yanında, Ecrin’in amcasını takip etmiş olabileceği ancak bir süre sonra yolu kaybettiği düşünülüyor.

İhbar üzerine harekete geçen jandarma ekipleri ev ve çevresinde arama ve incelemelerde bulundu. Yapılan aramalardan sonuç alınamayınca AFAD ekiplerinden yardım istedi. Kayıp çocuğun bulunması için bölgede AFAD ve jandarma ekiplerince arama çalışması başlatıldı. Ancak arama çalışmalarından sonuç elde edilemedi.

Havanın kararması ve yoğun yağış nedeniyle güç şartlarda süren arama çalışmalarının bölgeye getirilecek özel dedekör köpekler eşliğinde sürdürüleceği belirtildi.

Sabah