SON TV

Şarkıcı Hatice’den olay hareket! Podyumda kalçasını açtı!

Son dönemde yaptığı paylaşımları ile gündemden düşmeyen Şarkıcı Hatice bu kezde çıktığı defilede kalçasını gösterdi. Her defasında kalçasının orjinal olduğunu yaptırmadığını dile getiren Hatice Çarpar podyumda yürürken bir anda kalçasını gösterdi. Peki Şarkıcı Hatice kimdir?

Şarkıcı Hatice’den olay hareket! Podyumda kalçasını açtı!

Şarkıcı Hatice yaptığı paylaşımlar ile gündem olmaya devam ediyor. Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çeken Şarkıcı Hatice, katıldığı programlarda kalçasının orjinal olduğunu ve yaptırma olmadığını her defasında dile getirdi. Spor yaparak bu formu yakaladığını dile getiren Hatice Çarpar son olarak podyumda bir anda kalçasını gösterdi.

Her fırsatta kalçasının orijinal olduğu ve herhangi bir estetik operasyon olmadığını vurgulayan şarkıcı Hatice, önceki gün bir defilede mankenlik yaptı.

Şarkıcı, podyumda yürüdüğü esnada birden arkasını dönerek elbisenin kuyruğu kaldırdı ve iç çamaşırı giymediği kalçasını gösterdi.

Sosyal medya paylaşımları ve kalçası hakkında yaptığı yorumlarla sık sık magazin gündemine gelen şarkıcı Hatice, bir kez daha adından söz ettirmeyi başardı. 40 yaşındaki şarkıcı, Muammer Ketenci’nin defilesinde olay oldu.

Şarkıcı Hatice, kalçasını göstermek için kuliste prova yapmış!

ŞARKICI HATİCE KİMDİR?

Hatice Çarpar veya tanınan adıyla Hatice 6 Aralık 1978’de İzmir Narlıdere’de dünyaya geldi. Birçok albüm çıkaran şarkıcı son dönemde sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Hayatı

6 Aralık 1978’de İzmir’in Narlıdere ilçesinde doğdu. Müziğe düşkün olan ailesi henüz küçük yaşta iken bu konudaki yeteneğini keşfederek, bu yeteneği üzerine eğilmesi için teşvik ettiler. Aile toplantılarında ve düğünlerde amatörce şarkı söyleyerek başladığı müzik hayatına İner misin Çıkar mısın? isimli yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek profesyonelce devam etme şansını yakaladı.

ATV televizyonundan gelen sunuculuk teklifi ile bir süre Çürük Elma programını sunduktan sonra müziğe olan ilgisinin daha agir basması sonucunda Eyüpsultan Musiki Cemiyeti ’ne kayıt oldu ve Nejat Yertut’tan ders aldı. Aynı zamanda Arif Sağ Müzik Okulu’na devam ederek müzik üzerine akademik kariyerinin yeterince olgunlastigi kanisina vardıktan sonra profesyonel çalışmalara basladı.

1990’lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan sanatçı Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu. Sanatçının kendisi gibi şarkıcı ilk eşi Güney Aydan 2003’te vefat etmiştir.

Albümleri

Vol1 – 1999
Vol2 – 2000
Vol3 – 2001
Bitaneme – 2005
Canımın Ötesi – 2006
Tenin Tenime – 2008
Pardon – 2010
Çok Uzadı Bu Ayrılık – 2012

Teklileri

Aşk Kadınının Aşk Adamı – 2013
Sarmaş Dolaş – 2014
Kuşkulanma – 2016

0/5 (0 Reviews)