SON TV

Seda Sayan’ın oğlu, Acun Ilıcalı’yla boşanan Şeyma Subaşı ile dostluğunu kesti

Bir dönem Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ile yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, çiftin boşanmasıyla tarafını seçerek Subaşı'yı sildi.

Seda Sayan’ın oğlu, Acun Ilıcalı’yla boşanan Şeyma Subaşı ile dostluğunu kesti

Ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın Sinan Engin’den olan oğlu Oğulcan Engin, Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ile olan samimiyeti ile sık sık gündeme geliyor. Çiftin ani bir kararla boşanmasının ardından Oğulcan Engin, ikili arasında tarafını seçti.

BOŞANMA SONRASI TARAFINI SEÇTİ

Oğulcan Engin, her anında birlikte olduğu Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın boşanmasının ardından Subaşı’yı sosyal medya hesabından silerek tarafını belli. Şeyma Subaşı da Oğulcan Engin’i Instagram’dan takipten çıkartarak tepkisini belli etti.

DOSTLUKLARIYLA KENDİLERİNE HAYRAN BIRAKMIŞLARDI

Şeyma Subaşı ve Oğulcan Engin, geçtiğimiz sene ‘Survivor’un ‘Bil Bakalım’ oyununda beraber yarışmış ve birbirlerini ne kadar iyi tanıdıklarını kelimeleri anlatırken belli etmişlerdi.

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

9 yıllık birlikteliklerini 1 buçuk yıl önce nikah masasına taşıyan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, geçtiğimiz ay tek celsede boşandı. Çiftin Melisa adını verdikleri kızlarının velayeti ise anne Subaşı’ya verildi.

FRANSIZ DJ İLE SARMAŞ DOLAŞ GÖRÜNTÜLENDİ

Kısa süre önce kızıyla Meksika’ya tatile giden Subaşı, Fransız DJ Guido Senia sahilde sarmaş dolaş görüntülendi. Yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilen Subaşı, konuyla alakalı sessizliğini koruyor.

Mynet