SON TV

Selin Ciğerci: Kocam bana ev aldı (Selin Ciğerci kimdir?)

Cinsiyet değiştirip kadın olan Selin Ciğerci'ye kayınvalidesinden lüks hediye! Peki Selin Ciğerci kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Merak edilen her şey bu haberde.

Selin Ciğerci: Kocam bana ev aldı (Selin Ciğerci kimdir?)

Sosyal medya aracılığı ile fenomen hale gelen Selin Ciğerci kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Kaç yaşında? Merak edilen her şey bu haberde.

Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla kadın olan Selin Ciğerci, Suadiye’deki açılışa 700 bin TL değerindeki kendi adı ve soyadının baş harflerini taşıyan plakalı araçla geldi.

“KOCAM BANA EV ALDI”

Gökhan Çıra’nın hediye alıp almadığı sorulunca ise Ciğerci, “Kocam bana ev aldı. Taksitlerini hala ödüyor, daha ne olsun” şeklinde konuştu.

KAYINVALİDESİ 5’İ BİR YERDE HEDİYE ALDI

Muğlaspor’da forma giyen Gökhan Çıra ile önümüzdeki yaz evleneceğini açıklayan Selin Ciğerci, boynundaki 5’i 1 yerde kolyesinin sorulması üzerine, “Onu sevgili kayınvalidem aldı. Bendeki yeri ayrı” cevabını verdi.

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla kadın olan Selin Ciğerci’nin eski adı Okan’dı. DJ’lik yaparak hayatını sürdüren Selin Ciğerci’nin babası ünlü bir hazır giyim firmasının sahibidir. Verdiği bir röportajda cinsiyet değiştirmek istediğini ve babasının ailesinin bunu istemediğini belirten Selin Ciğerci ameliyat parasını annesinden aldığı harçlıklar ile gerçekleştirdiğini belirtmişti.

Son dönemin fenomen isimlerinden Selin Ciğerci, bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout’a katıldı. Kendisi ve ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen Selin Ciğerci bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu söylemiş ancak isim vermemişti.

Demet Akalın ile yakın arkadaş olan Selin Ciğerci, uzun bir süredir futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşıyor. Sosyal medya paylaşımları ve yorumlarıyla sık sık adından söz ettiren Selin Ciğerci, 2018 haziran ayında ‘Beş Karat’ isimli bir şarkı çıkardı. Selin Ciğerci’ye ilk şarkısında Ebru Polat eşlik etti.

SELİN CİĞERCİNİN SEVGİLİSİ GÖKHAN ÇIRA KİMDİR?

Selin Ciğerci ile yaşadığı beraberlikle sık sık magazin sayfalarına konu olan Diyarbekirspor’un futbolcusu Gökhan Çıra, bu kez sosyal medya paylaşımıyla tepki çekti. Gelen tepkiler üzerine fotoğrafını kaldıran Gökhan Çıra’nın hayatı yeniden gündeme geldi. Peki, Selin Ciğerci’nin sevgilisi Gökhan Çıra kimdir?

TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Diyarbekirspor’da forma giyen Gökhan Çıra, 16 Şubat 1996 tarihinde dünyaya geldi. Futbol kariyerinden daha çok özel hayatıyla gündeme gelen Gökhan Çıra, cinsiyet değiştirip kadın olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile beraberlik yaşıyor. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan çift, bireyse sayfalarından sık sık beraber çekildikleri fotoğtaflarını paylaşıyor.