SON TV

Selin Şekerci Kızım dizisi kadrosuna dahil oldu! Selin Şekerci kimdir?

Acun Ilıcalı'nın sahip olduğu TV8 kanalında yayın hayatına başlayan Kızım dizisine güzel oyuncu Selin Şekerci de dahil oldu. Selin Şekerci, Kızım dizisinde Öykü'nün annesini mi oynayacak? Selin Şekerci kimdir, hangi rolü oynayacak? İşte detaylar...

Selin Şekerci Kızım dizisi kadrosuna dahil oldu! Selin Şekerci kimdir?

Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve sevimliliği ile çocuk oyuncu deyince akla gelen ilk isimlerden Beren Gökyıldız’ın başrollerini canlandırdığı Kızım dizisine bomba transfer!

Kızım dizisi geçtiğimiz haftalarda Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8 kanalında yayın hayatına başladı. Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve sevimliliği ile çocuk oyuncu deyince akla gelen ilk isimlerden Beren Gökyıldız’ın başrollerini canlandırdığı Kızım dizisine Selin Şekerci de dahil oldu. İşte dizinin konusu ve oyuncu kadrosu…

Yapımcılığını Fatih Aksoy’un üstlendiği Kızım dizisi yeni bölümlerine yeni bir oyuncuya yer verecek.

Kızım dizisi Twitter hesabından Selin Şekerci’nin dizinin oyuncu kadrosuna dahil olduğu duyuruldu.

ÖYKÜ’NÜN ANNESİNİ Mİ OYNAYACAK?

Ancak yapılan paylaşımda da Selin Şekerci’nin canlandıracağı role dair bilgi paylaşımı yapılmadı. Dizinin izleyenleri ise Selin Şekerci’nin, Beren Gökyıldız’ın canlandırdığı Öykü karakterinin annesini oynayacağını düşünüyor.

KIZIM DİZİSİ OYUNCULARI

Buğra Gülsoy (Demir Göktürk) Leyla Lydia Tuğutlu (Candan Hoşgör), Beren Gökyıldız (Öykü Tekin), Serhat Teoman (Cemal Eröz), Tugay Mercan (Uğur Adıgüzel), Sinem Ünsal (Sevgi Günay), Suna Selen (Müfide Adıgüzel)

KIZIM DİZİSİ KONUSU

Kızım dizisinde 8 yaşındaki Öykü’nün aile kurma özlemi anlatılır. Annesi tarafından teyzesi sandığı Zeynep bir kadının yanında bu yaşa gelmiştir. Zeynep, Öykü’yü terk eder ve giderken babasının adını ve adresini bir kağıda yazar. Öykü yaşıtlarına göre çok bilinçli ve akıllı bir çocuktur. Okula da kendi gidip geldiği için toplu taşıma araçlarını kullanabilir. Bu sayede zorlanmadan babasını bulur. Ama babası Demir tam bir hjayal kırıklığıdır. Dolandırıcılıkla hayatını geçindiren Demir’in en son isteyeceği şey bir çocuktur. Ayrıca Demir hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş biridir. Dizide Demir’in Öykü’yü kabul etme ve Öykü’nün de Demir’i düzgün bir insana dönüştürme hikayesi anlatılır.

SELİN ŞEKERCİ KİMDİR?

1 Haziran 1988 yılında dünyaya gelen Selin Şekerci aslen İzmirlidir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de alan Selin Şekerci İzmir Devlet Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi tamamlamıştır. 18 yaşında İstanbul’a gelen Şekerci dizi ve reklamlarda oynamaya başlamıştır.

1,68 boyunda ve 57 kilo olan Selin Şekerci, ilk olarak Turkcell ve Panda gibi reklam filmlerinde rol almış ardından ilk profesyonel oyunculuk kariyerine Yönetmenliğini Onur Tan’ın yaptığı dizinin başrolünde Orhan Kılıç ve Çağla Kubat yer aldığı Sağır Oda adlı dizi ile başlamıştır. Burada başarısını gösteren Selin Şekerci, ardından dönemin reyting rekorları kıran Kavak Yelleri dizisinde kısa sahnelerde rol almıştır. Artık ekranların tanınan yüzü olmaya başlayan güzel oyuncu, en büyük çıkışını Özge Özpirinçci, Alper Saldıran, Rojda Demirer gibi başarılı isimlerin rol aldığı Melekler Korusun adlı dizi ile yapmıştır.

Benim İçin Üzülme, Leyla ile Mecnun, İzmir Çetesi gibi dizilerde de rol alan Selin Şekerci, en son Kaçak Gelinler isimli dizide rol aldı. Dizide Şekerci başrolü, Deniz Baysal ve Açelya Topaloğlu ile paylaştı. Dizi, evlenme aşamasındayken nikah masasından kalkan kızların İstanbul’a taşınmalarını anlattı. Sinema filmlerinde de yer alan Selin Şekerci, Ay Büyürken Uyuyamam isimli filmde canladırdığı Leyla karakteri ile büyük ilgi topladı. Filmde, Ayça Bingöl, Hazal Kaya, Fırat Çelik ve Fırat Tanış gibi başarılı oyuncular yer aldı.

Selin Şekerci, son olarak 2017 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Çoban Yıldızı dizisinde Zühre karakterini canlandırmıştır.

Selin Şekerci’nin rol aldığı dizi ve filmler;

2006 – Sağır Oda
2007 – Kavak Yelleri
2009-2010 – Melekler Korusun
2011 – Ay Büyürken Uyuyamam (Sinema Filmi)
2011 – Canım Abi
2011 – 2012 – Leyla ile Mecnun
2011 – İzmir Çetesi
2012/2014 – Benim İçin Üzülme
2014 – Kaçak Gelinler
2015/2016 – Acı Aşk
2016 – Rengarenk
2017 – Çoban Yıldızı

Şekerci şimdilerde bu sezon başlayan Kızım dizisinde rol alacak.

ETİKETLER: