SON TV

Sen Anlat Karadeniz 33. son bölüm yayınlandı! (Sen Anlat Karadeniz 33. son bölüm izle)

Sen Anlat Karadeniz 33. son bölümü ile ekrana geldi. Sen Anlat Karadeniz dizisinin yayınlanan 33. son bölümde; Tahir'in Karadeniz'in acımasız fırtınasında kaybolması ile Nefes bir kez daha büyük bir acı yaşıyor. Tahir'i bulabilmek için yollara düşerken Vedat ile karşı karşıya geliyor. Sen Anlat Karadeniz 34. bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz 33. son bölüm izleme linki haberimizde...

Sen Anlat Karadeniz 33. son bölüm yayınlandı! (Sen Anlat Karadeniz 33. son bölüm izle)

Sen Anlat Karadeniz 33. son bölüm ATV’de bu akşam yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Tahir’in fırtınada kaybolmasının ardından Nefes tekneyle sevdiğini bulmak için Karadeniz’e açılıyor. Yiğit, babası olarak gördüğü Tahir’in kaybolmasından sonra çok üzülüyor ve hastalanıp yataklara düşüyor. Nefes, oğlu için mücadele ederken Vedat bu durumdan faydalanmak için fırsat kolluyor. Öte yandan 3. son bölümde Nazar, Vedat’a kendisinden boşanmak istediğini söylüyor. Vedat elbette ki boşanmak istemiyor. Bu durum karşısında Vedat maruzatını Fikret’e anlatırken daha büyük bir şok yaşıyor. Sen Anlat Karadeniz 33. son bölüm izleme linki haberimizde…

FATİH İYİLEŞİYOR!

Nefes ile Tahir’in düğün günü kardeşiyle Nazar’ı kurtarmaya giden Fatih, Vedat’ın adamları tarafından vurulmuştu. Fatih Sen Anlat Karadeniz 33. son bölümde iyileşip hastaneden ayrılıyor. Berrak’a aşık olan Fatih, ilerleyen günlerde ne yapacak?

FİKRET’İN ASIL AMACI NE?

Kaleliler’e ve Vedat’a yakın duran Fikret’in asıl amacı ne? Tahir’in amcasını öldüren Fikret, yıllar sonra niçin tekrar hayatlarına girdi? Amacı Tahir ile Nefes’i kollayıp vicdan azabını hafifletmek mi? Sen Anlat Karadeniz 33. son bölümde Vedat’a babasının düşmanı olduğunu söyleyen Fikret, asıl amacını ortaya çıkaracaktır.

FİKRET GEÇMİŞTE VEDAT’IN ANNESİNE AŞIKMIŞ..

Fikret Vedat’ın annesine aşık olduğunu ve Vedat’ın babasına bu nedenle düşman olduğunu Vedat’a henüz söylemedi.

Oyuncu kadrosunda Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Öykü Gürman, Sinan Tuzcu gibi isimlerin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz dizisinin 34. yeni bölümden ilk sahne yayınlandı.

SEN ANLAT KARADENİZ 33. SON BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tahir, Nefes’in yanından ayrıldıktan sonra tekne ile Karadeniz’e açılır. Sabah Yiğit Tahir’in adını sayıklayarak ağlayarak uyanır. Bu arada Karadeniz’deki fırtına yüzünden 5 balıkçı teknesinin alabora olduğu, bunlardan birininde kayıp olduğu haberi gelir.

ALİ, TAHİR’İN ARACINI LİMANDA GÖRÜYOR

Alabora olan teknelerden birinden olduğu düşünülen bir ceset karaya vurmuştur. Komiser Ali limana gelerek balıkçılarla konuşur. Bu sırada Tahir’in aracını görür. Ali telefonla Mustafa’yı arar. Mustafa hastanede Fatih’ten gelecek bir haberi beklemektedir. Ali Tahir’i sormaya cesaret edemez.

KIYIYA VURAN CESET RÜSTEM’İN

Bu kez Murat’ı arar. Ona da Tahir’i soramaz. Telefonla tekrar tekrar Tahir’i arar ama Tahir’in telefonuna ulaşılamamaktadır. Ali polislerle birlikte morga giderek cesedi teşhis eder. Ceset Tahir’e ait değildir. Ceset hapishaneden kaçan Rüstem’e aittir.

Rüstem’i denize attıran Fikret’tir. Fikret Rüstem’in cesedinin kıyıya vurduğu haberini alır almaz Vedat’ı arar ve durumu haber verir ve “Rüstem defteri kapandı gözün aydın” der. Vedat bu haberden sonra Fikret’in bir şeylerin peşinde olduğunu düşünür.

SEN ANLAT KARADENİZ 33. SON BÖLÜM İZLE

Nazar Esma’yı arayarak Vedat’tan boşanma davası açacağını söyler. Bu sırada yanında olan Nefes Esma’ya, “Vedat’tan ben kurtulamadım ama Nazar kurtulur inşallah” der. Ali sonunda Tahir’in evine gider. Ali, Mustafa’ya teknesinin limanda olmadığını ve Tahir’in arabasını da rıhtımda gördüğünü söyler. Bu sırada yanlarına gelen Saniye ne olduğunu sorar. Ali Tahir’i merak ettiği için geldiğini söyler. Mustafa ve Ali koşarak arabalarına binerek Tahir’i aramaya giderler.

TAHİR GÖZLERİNİ AÇIYOR!

Nefes o sırada eve gelir ve Saniye Tahir’in fırtınada kaybolduğunu söyler. Nefes ağlayarak evden çıkar. Ali ve Mustafa limana gelir. Bir tekneye atlarlar ve Tahir’i bulmak için denize açılırlar. Bu sırada Tahir, karaya vuran teknede gözlerini açar. Şaşkınca etrafına bakar. Olalı biteni anlamaya çalışır.

NEFES TAHİR’İ BULMAK İÇİN DENİZE AÇILIYOR

Murat ve Berrak hastanede Fatih’in başında beklemektedir. Murat Berrak’a Fatih’in onu nasıl sevdiğini anlatır. Tam bu sırada Fatih gözlerini açar. Nerde olduğunu sorar, Murat’da “Cennettesin aha bu da huri” der. Nefes İdris’le buluşur. Ona Tahir’in denizde kaybolduğunu söyleyerek bir tekne bulmasını ister. İdris babasından bir tekne alır. Nefes ile birlikte onlar da denize açılır.

NAZAR VEDAT’A BOŞANACAĞINI  SÖYLÜYOR

Nazar Vedat’ın evine gelir. Vedat’a “boşanacağım senden” der. Vedat şaşırır. “Bu Murat’a kavuşma telaşı mı” der. Nazar, Murat’tan da baası için uzak duracağını söyler. Vedat, boşanma işini unutmasını söyler. Nazar kararlı olduğunu söyleyerek gitmek ister ama Vedat kolundan tutar. Nazar, “Ne yapacaksın dövecek misin?” der. Vedat bu sırada Fikret’in ona söylediklerini hatırlar. Nazar’a boşanma olmayacak diyerek gitmesine izin verir.

Vedat soluğu Fikret’in evinde alır. Nazar’ın boşanmak istediğini anlatır. Fikret, “Sen kızı sürekli dövüyorsun, ne yapmasını bekliyordun” der. Vedat ise o istediği için durduğunu söyleyerek. Mutlu aile tablosunu devam ettirmek için boşanmak istemediğini söyler. Fikret ise “Gırtlağını kesip öldürdüğün babana ne kadar da benziyorsun” der. Vedat bu sözün üzerine şok olur. Babasını nereden tanıdığını sorunca Fikret Vedat’a ‘geçmişte annesine aşık olması’ dışında her şeyi anlatır.

Sen Anlat Karadeniz 34. bölüm fragmanı