SON TV

Sen Anlat Karadeniz 37. yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı? Sen Anlat Karadeniz 37. yeni bölüm tarihi

Sen Anlat Karadeniz dizisi takipçileri 37. yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını araştırmaya devam ediyor. ATV yayın akışı bilgileri içerisinde merakla beklenen 37. yeni bölümün yayınlanıp yayınlanmayacağı netleşti. Peki, Sen Anlat Karadeniz son bölümde neler olmuştu ve Sen Anlat Karadeniz'in 37. yeni bölümü hangi tarihte ekranda olacak? İşte Sen Anlat Karadeniz 37. yeni bölüm tarihi...

Sen Anlat Karadeniz 37. yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı? Sen Anlat Karadeniz 37. yeni bölüm tarihi

Sen Anlat Karadeniz 37. yeni bölüm fragman videosu için geri sayım devam ederken başrollerinde önemli isimlerin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz dizisinin 37. yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Yılbaşı haftasında yenilecek olan reklam anlaşmaları nedeniyle diziler 2019 Ocak ayının sonuna kadar ara vermiş ve birçok dizi yeni bölümünü ekrana taşımamıştı.

Sen Anlat Karadeniz’in 37. yeni bölümünün de bu hafta ekranda olmayacağı ATV yayın akışı bilgilerinin paylaşılmasının ardından kesinleşti.

ATV YAYIN AKIŞI 9 OCAK 2019

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 Gün Ortası
14:00 Beni Bırakma
16:20 Esra Erol’da
19:00 Ana Haber
20:00 Hızlı ve Öfkeli 4
22:00 Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı
00:10 Son Durak

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Mercan, Vedat yerine Berrak’ı asmak üzereyken Tahir yetişir. Berrak’ı kurtaran Tahir, Nefes’in ondan gizli yaptıklarını öğrenince Nefes’ten hesap sorar. Vedat’ın elinde delil olmadığını düşünen kadınlar yıkılmayıp tüm güçleriyle işe sarılırken, Vedat harekete geçer. Kadınlar polisleri kapıda görünce ne yapacak? Tutuklu yargılanmalarına karar verilen Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneye sevk edilirken hepsi kendini suçluyor. Bu savaşı gerçekten Vedat mı kazandı, yoksa her şey yeni mi başlıyor?