SON TV

Serel Yereli’den hakkında yapılan eleştirilere tepki! Serel Yereli kimdir?

Serel Yereli sosyal medya hesabından bir takipçisiyle atıştı. Cesur paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Serel Yereli, oyunculukla başlayan kariyerini müziğe yöneltip eğitim almak için geçtiğimiz aylarda İngiltere'ye gitti. Peki Serel Yereli kimdir ve kaç yaşında? İşte Serel Yereli'yi kızdıran takipçinin yazdıkları ve Serel Yereli biyografisi...

Serel Yereli’den hakkında yapılan eleştirilere tepki! Serel Yereli kimdir?

Cesur sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren, bir süre önce İngiltere’ye giderek burada müzik eğitimi almaya başlayan Serel Yereli, hakkında yapılan eleştirilere cevap verdi.

Oyunculukla başlayan kariyerinde müziğe yönelten Serel Yereli, eğitim almak üzere geçtiğimiz aylarda İngiltere’ye gitmişti. Burada katıldığı etkinliklere dair paylaşımlarda bulunan Yereli, sosyal medya hesabından bir takipçisinin kariyer seçimi hakkında yaptığı paylaşıma tepki gösterdi.

İngiltere’de başarı elde edemeyeceği yönündeki mesajların Türk takipçilerinden geldiğini belirten Yereli, bu tarz insanların kendisinden uzak durmasını istedi.

22 yaşındaki oyuncu, “Neden bir yere varamayacağımı söyleyenlerin hepsi Türk acaba? Bu birbirimizi aşağı çekme çabası neden? Çok iyi gidiyorum güzel kardeşim.

Allah aşkına negatif enerjini ve aşağılık komplekslerini benden uzak tutsun sen ve sen gibiler. Bıktım” ifadelerini kullandı.

Serel Yereli son günlerde magazin dünyasının gündeminde yer alan isimleri arasında yer alıyor. İzmir’de dünyaya geldikten sonra müzik oyunculuğa adım atan Serel Yereli, müzikle de ilgilenmektedir. Yereli, O Ses Türkiye yarışmasına katılmış ve ilk turda elenmiştir. Peki, Serel Yereli kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler..

Tam adı Buse Serel Yereli olan güzel oyuncu 19 Nisan 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Küçük yaşlarından itibaren müziğe ve tiyatroya son derece ilgi duyan Serel Yereli, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim hayatına devam ediyor. Babasını 16 yaşındayken ani bir kalp krizi sonucu kaybeden Yereli, 2012 yılında “O Ses Türkiye” yarışmasına katıldı ve yarışmada ilk turda elendi.

İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca olmak üzere tam 4 dil bilen Serel Yereli, Craft Atölye ve Bahar Kerimoğlu’ndan oyunculuk eğitimi de almıştır. 2016 yılında televizyon dünyasına adım atan Serel Yereli, Kanal D ekranlarında yayınlanan “Bodrum Masalı” dizisi ile birlikte ilk defa profesyonel oyunculuk kariyerine geçiş yaptı. Güzel oyuncu bu projede Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Hilmi Cem İntepe ve Bora Cengiz gibi başarılı isimlerle birlikte rol almıştır.

Yaptığı sporlar: Binicilik, Okçuluk, Voleybol, Sörf, Yelken, Buz Pateni

Müzikle ilgisi: Piyano çalıyor, Şarkı söylüyor

0/5 (0 Reviews)