SON TV

Şeyma Subaşı öğretmen arıyor! Son paylaşımı olay oldu

Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı son fotoğrafı ve yorumuyla olay oldu.

Şeyma Subaşı öğretmen arıyor! Son paylaşımı olay oldu

Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı son fotoğrafıyla yine olay oldu. Şeyma Subaşı paylaşımını altına “Evet arkadaşlar kendime İtalyanca ögretmeni arıyorum. Kendine güvenenler mail atsın” yazdı. Şeyma Subaşı’nın bu isteğinin İtalyan sevgilisi ile evlilik hazırlıklarına mı giriyor sorusunu akıllara getirdi.

Bilindiği gibi Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile ‘Var mısın Yok musun’ isimli yarışmada tanışmıştı. Bir süre sonra aşk yaşadıkları ortaya çıkmıştı. Bu süreçte hamile kalan Şeyma Subaşı, Melisa’yı dünyaya getirmişti. Acun Ilıcalı ise 2 kızının annesi Zeynep Yılmaz ile boşanmıştı. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı birkaç yıl sonra dillere destan bir düğünle dünyaevine girmişti. Ancak bu evlilik çok kısa sürmüş, Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Boşanmaları üzerinden kısa bir zaman geçmesi ardından Subaşı, yeni bir sevgili yapmıştı. İtalyan sevgilisi Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, son zamanlarda sıkça sevgilisi ile tatil pozları paylaşıyor. Şeyma Subaşı’nın son fotoğrafında İtalyanca öğrenmek istemesi ‘gelin mi oluyor’ sorusunu akıllara getirdi.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Şeyma Subaşı, Samsun’da 2 Temmuz 1990 tarihinde dünyaya geldi. 1.74 cm uzunluğunda olan ve 50 kilogram ağırlığında olan Subaşı, 2008 yılında Miss Turkey yarışması ile şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı. 16 yaşında katıldığı bu yarışma, Subaşı’nın hayatında önemli bir yer edindi. Ünlü tasarımcılar, moda defilelerinde kendisine yer verdi ve bunun neticesinde üniversite eğitimini de kariyerine uygun bir şekilde seçti. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı’ndan mezun olan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Var mısın Yok Musun ‘ adlı yarışma programına katılarak 69 bin TL kazandı.

‘Var Mısın Yok Musun’ adlı yarışma programından sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşmaya başlayan Şeyma Subaşı, ‘Yok Böyle Dans’ adındaki yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çiftinin 2013 yılında ‘Melisa’ adında kızları dünyaya geldi.

2017 yılında ise Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlendi. Sosyal medya hesabında her geçen gün artan takipçileri ile Şeyma Subaşı, Instagram fenomeni haline geldi.

26 Kasım 2018 tarihinde Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı.

ETİKETLER: