SON TV

Şeyma Subaşı’nın ablasından dikkat çeken Acun Ilıcalı paylaşımı

Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl, sosyal medya hesabından kardeşiyle tek celsede boşanan eski eniştesi Acun Ilıcalı ile eski bir videosunu paylaşarak herkesi şaşırttı.

Şeyma Subaşı’nın ablasından dikkat çeken Acun Ilıcalı paylaşımı

Her hafta perşembe günü sosyal medya hesaplarından geçmiş dönemlere ait görüntüler paylaşan ünlüler kimi zaman yaptıkları paylaşımlarla takipçilerini şaşırtıyor. TBT modasına uyan Şeyma Subaşı’nın ablası Kübra Açıl, dün Instagram hesabından Yetenek Sizsiniz programında sunuculuk yaptığı döneme ait bir videoyu paylaştı.

ACUN ILICALI İLE VİDEOSUNU PAYLAŞTI

Yıllar önce ‘Yetenek Sizsiniz’ programında sunuculuk yapan Kübra Acıl, Instagram hesabından kardeşi Şeyma Subaşı’yla tek celsede boşanan Acun Ilıcalı ile olan videosunu paylaştı.

“BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL BİR SENEYDİ”

Yetenek Sizsiniz programında bir dönem sunuculuk yapan Kübra Açıl 2011 yılına ait görüntüsünü; “Yetenek Sizsiniz’deki son görevimdi. Benim için çok güzel geçen bir sezondu 2011 senesinden” notuyla paylaştı.

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

Acun Ilıcalı ile 9 yıldır birlikte olan Şeyma Subaşı, 1 buçuk sene önce dünya evine girmiş geçtiğimiz aylarda da tek celsede boşanmıştı.