SON TV

Şeyma Subaşı’nın karın kasları olay oldu!

Şeyma Subaşı, mükemmel fiziği ve fit görünümüyle yine adından bahsettiriyor. Bu kez Şeyma Subaşı'nın paylaştığı son fotoğrafında karın kasları yani six packleri dikkat çekti.

Şeyma Subaşı’nın karın kasları olay oldu!

Şeyma Subaşı, her gün onlarca paylaşım yaptığı sosyal medya hesabı Instagram üzerinden bir post yayınladı. Şeyma Subaşı’nın bikinili olan paylaşımında karın kasları dikkatlerden kaçmadı. Six packleriyle olay olan Şeyma Subaşı’nın fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni alırken çok sayıda da yorum yazıldı.

Şeyma Subaşı’nın düzgün ve fit fiziği her zaman paylaştığı fotoğraflarla dikkat çekmeye devam ediyor. Şeyma Subaşı’nın son fotoğrafını şu sıralar tatiline devam ettiği Mikonos’tan yaptığı görülüyor. Bilindiği gibi Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi Guido Senia ile Ibiza tatilinden dönmüş, bu kez rotayı Yunanistan Mikonos’a çevirmişti.

Bilindiği gibi Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var mısın Yok musun isimli programla tanınmıştı. Ardından Acun Ilıcalı ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı bir süre sonra Acun Ilıcalı’dan olan kızı Melisa Ilıcalı’yı dünyaya getirmişti. Bir süre sonra Acun Ilıcalı iki kızının annesi Zeynep Yılmaz’dan boşanmış kısa bir süre sonra da Şeyma Subaşı ile muhteşem bir düğün ile dünya evine girmişti.

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın evlilik hayatları çok kısa sürmüş, kısa süre ardından Subaşı ve Ilıcalı çifti boşanmıştı. Şeyma Subaşı bir süredir İtalyan sevgilisi Guido Senia ile muhteşem bir aşk yaşıyor. Son olarak Ibiza tatilini yapan çift, Melisa’nın okulun bitmesi ardından birlikte tatillerini uzattı.

Acun Ilıcalı ise bir süredir kendisinden yaşça küçük sevgilisi ile olduğu iddia ediliyor. Şeyma Subaşı’ya benzerliğiyle dikkat çeken sevgilisi ile aşk yaşadığı iddia edilen Acun Ilıcalı’da şu ana kadar bir açıklama geldi.

ETİKETLER: