SON TV

Sıla, Ahmet Kural’ın ‘inançlarıma saldırdı’ iddiasını yalanladı!

Ahmet Kural'ın "İnançlarıma saygısızlığı yüzünden ayrıldık." açıklamasına, Sıla'dan cevap geldi.

Sıla, Ahmet Kural’ın ‘inançlarıma saldırdı’ iddiasını yalanladı!

Ahmet Kural’ın Zekeriyaköy’deki evinde şiddet gördüğü iddia edilen ünlü şarkıcı Sıla, o tarihte mahkkemeye başvurarak oyuncudan şikayetçi olmuştu.

AHMET KURAL’IN İDDİASI

Kural ifadesinde, “2017 Mayıs’ında güzel bir ilişkiye başladık. Ancak dünya görüşlerimizin, inançlarımızın farklılığı, arkadaşlarımı hor görmesi nedeniyle ayrılma kararı aldım. Sonrasında ‘bir tokat attı’ haberi uydurdu. Bir hafta sonra Okan Can Yantır ile olmaya başladı. 1.5 ay evden çıkmadım. Kimseyle görüşmek istemedim” demişti.

Dava çıkışı, yaşananlar hakkında açıklama yapan Ahmet Kural, “Sıla Hanım’ın arkadaşlarıma ve inançlarıma yönelik saygısızlığı nedeniyle ayrıldık.” şeklindeki açıklaması ise güne damga vurdu.

Ahmet Kural ile şarkıcı Sıla Gençoğlu arasında yaşanan tartışmaya ilişkin İstanbul 60. Asliye Mahkemesinde açılan davanın ilk duruşmasından sonra basın açıklaması yapmayan Sıla, sessizliğini bozdu.

“HER ŞEY YALAN DOLAN”

Bu iddia önceki gün, Nişantaşı’nda objektiflere takılan Sıla’ya soruldu. Sıla, Ahmet Kural’ın açıklamalarına şaşırmadığını söyledi.

Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’ın haberine göre; 38 yaşındaki sanatçı Kural’ın ifadesi hakkında, “Beni hiçbir şey şaşırtmadı. Her şey yalan dolan” ifadelerini kullandı.

0/5 (0 Reviews)