SON TV

Söz 65. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ateş kurtulacak mı? (Söz 65. bölüm fragmanı izle)

Söz dizisinin 65. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. 65. yeni bölüm fragmanında; Sami Yavuz'a çok büyük bir oyun oynuyor. Tim yeni bir operasyona hazırlanıyor. Yavuz, Derya ile konuşarak çok daha zor günleri geldiğini söylüyor. Söz 65. yeni bölüm fragmanına Albay Erdem'in "Türk olmak zordur. Çünkü dünya ile savaşırsın. Ama Türk olmamak daha zordur. Çünkü Türklerle savaşırsın' sözleri damgasını vuruyor. İşte Söz 65. yeni bölüm fragmanı

Söz 65. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ateş kurtulacak mı? (Söz 65. bölüm fragmanı izle)

Söz dizisinin 65. yeni bölüm fragmanı yayınladı. Soluksuz izlenen Söz dizisinin 65. yeni bölümü, izleyenleri tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Star TV’de yayınlanan Söz dizisinin 65. yeni bölüm fragmanında Yavuz ve Derya tekrar yakınlaşacak. Derya’nın Yavuz’a olan güveni artacak. Öte yandan Nazlı, Ateş’in durumunu rüyasında görür ve Ateş’i görmek ister. Söz 65. yeni bölümde Su hamile olduğunu öğrenecek ve Çaylak bunu duyduğunda çok mutlu olacaktır. Dragan Ateş’i öldürmek isterken Tim, Ateş’i kurtarır ve Ateş hastaneye kaldırılır. Fethi ve Eylem ise bebekleri öldüğü için çok üzgündür. İşte Söz 65. yeni bölüm fragmanı…

SÖZ 64. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yavuz örgüt ile kozalarını paylaşmaya gidiyor. Hem de tek başına. Cahit hemen Yavuz’u tahrik etmeye çalışıyor ama Yavuz onlara pabuç bırakmıyor. Yavuz sözlerine gözdağı ile başlıyor. Yavuz masadaki herkesin yaptıklarını bildiğini söylüyor ve kimse için çalışmadığını da anlatıyor.’ Siz 48 saat verdim’ diyerek sölerine devam ediyor. Sami’nin alaylı tavrından sonra süreyi 24 saate indiriyor. Teslim olmazlarsa ‘bu masada sizin yerinize kelleleriniz oturur’ diyor. Yavuz, Dragan ile yaptıklarını bildiğini söylüyor. Sami, Yavuz’un terör suçlamasını reddediyor. Yavuz süreyi tekrar hatırlatıp oradan uzaklaşıyor.

KARABATAK’IN KİMLİĞİ DEŞİFRE OLUYOR

Karatabak’ın gerçek kimliği deşifre oluyor. Tim Karabatak’ı kurtarmak için operasyona başlıyor. Öte yandan Tim yaklaşan kamyonu tespit ediyor. Keşanlı kamyonu durdurmak için kendini yola atıyor. Tam o sırada Şero, Karatabak’ın başına da silah doğrultuluyor… Karatabak, arkadaşından Şero’yu öldürmesini istiyor ama Ateş’in başına silah dayalı iken bu pek de mümkün olmuyor. Şero’nun bir kamyon dolusu silahlı adamı geliyor ve çatışma çıkıyor. Tim Ateş’i kurtaramıyor..

SÖZ 64. SON BÖLÜM İZLE (BLU TV)

Söz dizisinin yeni bölümlerini Blu Tv’den izlemek için sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduğunuz taktirde 7 gün ücretsiz izleme hakkına sahip olabilirsiniz. Söz dizisinin yeni bölümleri Star Tv’de yayınlandıktan 1 gün sonra Blu Tv’de..

YAVUZ SAMİ VE EKİBİNİ ÇARESİZ BIRAKIYOR

Söz 64. son bölümde Sami ve ekibi Yavuz’u bitirmek için bir yol arıyor. Anladıkları ise Yavuz’un darbe aldıkça daha da güçlendiği. Hatta ailesi hakkında da araştırma yapan ekip kimsesi olmadığını biliyorlar. Ancak Yavuz’un yalnız olamayacağını düşünüyorlar. Kendine olan güvenini de buna bağlıyorlar.

ATEŞ: BENİ ÖLDÜR DİYE YALVARACAKSIN

Dragan Şero’dan Karatabak’ın aralarına sızdığını öğreniyor. Kaçmaya çalışan Şero, Dragan’ın tehditi ile daha da panik oluyor. Ve o sırada Karatabak ile Şero karşı karşıya geliyor. Ateş, Şero’yu yere itip silahını çekiyor. Şero ‘beni öldürme’ diyor. Ateş bir yumruk indirip onu bayıltıyor ve ‘beni öldür diye yalvarakcasın’ diyor. Tim de o sırada çatışmaya devam ediyor. Ateş duyduğu silah sesi ile dengesini kaybediyor. Bunu fırsat bilen Şero Ateş’in kafasına taşla vuruyor ve onu yere yıkıyor.

KOPUK İLE TURAN HEDEFTE

Sami ve ekibi Yavuz’un verdiği süre dolmadan ona darbe indirmeye kararlı. Yavuz’u en zayıf noktasından vurmak için Turan ve Kopuk’ hedef alıyorlar. Yavuz Sami’nin gizli mekanını öğreniyor. Ve Karatabak ile ilgili de çok önemli bir istihbarat yakalıyor. Ama bu yüzden Turan ve Kopuk’a düzenlenen saldıraya yetişemiyor.