SON TV

Söz 68. son bölümde Derya öldü mü? Yavuz’un zor seçimi… Söz 68. son bölüm izle!

Söz 68. son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Söz 68. son bölümde Yavuz'un zor seçimi hayatını nasıl etkileyecek? Söz 69. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz 68. son bölğmde Yavuz’un planı herkesi şok ediyor! Söz 68. son bölüm izle...

Söz 68. son bölümde Derya öldü mü? Yavuz’un zor seçimi… Söz 68. son bölüm izle!

Söz dizisinin 68. son bölümü dün akşam Star Tv ekranlarında yayınlandı. İzleyenleri ekran başına kilitleyen Söz 68. son bölümde yer yerinden oynadı. Hayatının en zor seçimini yapmak zorunda kalan Yavuz, Derya ve Erdem arasında bir seçim yapmak zorunda kalacak. Bomba düzeneğinin patlamasından sonra Derya ölecek mi?

Söz 68. son bölümün yayınlanmasının ardından Söz 69. yeni bölüm fragmanı izleyenler tarafından merak ediliyor.

Söz dizisi 4 Şubat Pazartesi akşamı 68. son bölümü ile ekranlara geldi. Diziseverlerin vazgeçilmezlerinden olan Söz, 3. sezonunda da ekranlarda fırtınalar estiriyor! Sağlam bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin, bu yıl yeni bölümleri Blu Tv’de reklamsız olarak yayınlanıyor. Yeni sezonda Deniz Baysal, Ece Çeşmioğlu ve Sarp Akkaya gibi iddialı isimleri kadrosuna katarak kadrosunu yenileyen ve genişleten dizi, Pazartesi akşamları milyonları ekran başına kilitliyor. Söz 68. sonbölümde neler oldu? Söz dizisi 68. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

SÖZ 68. BÖLÜM İZLE (SÖZ 68. SON BÖLÜM İZLE)

SÖZ DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMLERİ ARTIK BLU TV’DE!

Söz dizisi takipçilerini üzecek bir haber geldi. Söz dizisi, yeni bölümü televizyonda sona erdikten sonra Star TV’nin internet sitesi üzerinden full tek parça olarak yayınlanıyordu ancak geçen hafta itibariyle Söz dizisi sadece Blu TV üzerinden yayınlanacak! Televizyonda yeni bölüm sona erdikten sonra internet kullanıcıları Blu TV üzerinden son bölüme ulaşabilecekler.

Söz dizisi 61. bölümden sonra Blu Tv’de yayınlanmaya başlandı. Söz 62. bölüm ve sonraki bölümler, dizinin Star Tv’de yayınlanmasından 1 gün sonra Blu Tv’den reklamsız olarak izlenebiliyor. Blu Tv bunun için üyelik istiyor. Ücretli olan dizi platformu Blu Tv’ye üye olduğunuzda ilk 7 Gün ücretsiz, sonrasında ise ayda sadece 19,90 TL ödüyorsunuz. Blu Tv’de Söz dizisinin yanısıra birçok film ve internet dizisi var.

Söz dizisinin yeni bölümlerini Tv’de yayınlandıktan 1 gün sonra Blu Tv’den izleyebilirsiniz. Blu Tv hariç hiçbiryerde yayınlanmayan dizinin yeni bölümleri, yapılan anlaşma kapsamında Star Tv’nin internet sitesinde de yayınlanmıyor. Söz 68. yeni bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

SÖZ DİZİSİ 68. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SÖZ 69. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Söz dizisinin 69. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı fakat yayınlanır yayınlanmaz buradan ulaşabilirsiniz.

SÖZ 68. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefesleri kesecek 68. yeni bölümü izleyenlerin karşısına çıkan Söz dizisinde yaşanan gelişmeler ile izleyenleri ekranlara kilitledi. Yavuz’un Dragan’ın hain planı sonrası Derya ve Erdem arasında seçim yapmak zorunda kalıyor.Söz 69. yeni bölümde cevabını bulacak soru büyük merak konusu olmuş durumda. Öte yandan Ateş ile Nazlı’nın karşılacağı 68. son bölümde Nazlı bu duruma ne tepki verecek? Birçok sorunun cevabını bulacağı Söz 69. yeni bölüme büyük ilgi gösterilmesi bekleniyor.Peki Yavuz kimi kurtaracak? Söz 69. yeni bölüm fragmanı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Hayatının en zor seçiminin ardından Yavuz kendisini toparlamaya çalışmaktadır. Sevdiklerine ve ülkesine karşı hain planlar içindeki Dragan’dan hesap sormak ve intikam almak için harekete geçer. Dragan ve ona yardımcı olacak kişilerin hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Yavuz’un planı herkesi şoka uğratır.

Orhan’ın tutulduğu güvenli evin Dragan tarafından bulunması harekât merkezinde içeriden bilgi sızıntısı olduğu şüphesine neden olur. Köstebeğin kimliğinin ortaya çıkarılması için bir soruşturma başlatılır ve tüm personel bu soruşturma kapsamında sorgulanır. Sorgulama sırasında Seda’nın hamlesiyle bütün oklar Eylem’e çevrilecektir.

Kurulması planlanan terör devletine dair belgelerin güvenlik güçlerinin eline geçmesi Sami ve ekibini tedirgin eder. Yakayı ele vermenin eşiğindeyken Sami içerdeki köstebek Seda ile irtibata geçip belgelerin ortadan kaldırılması gerektiğini söyler.

Nazlı büyük bir umutla Tim’den gelecek güzel haberi beklerken büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Saatten gelen sinyalin Ateş’e ait olmadığını öğrenince yıkılan Nazlı’nın yolu beklemediği bir anda Ateş ile kesişecektir.

https://sontv1.wpengine.com/soz-dizisi-blu-tvden-nasil-izlenir-soz-yeni-bolum-izle/

0/5 (0 Reviews)