SON TV

Söz dizisi Blu Tv’den nasıl izlenir? Söz yeni bölüm izle

Star Tv'nin sevilen dizisi Söz'ün 66. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Söz dizisinin 66. yeni bölümünün Tv'de yayınlanmasından 1 gün sonra sonra Blu Tv'den izleyebilirsiniz. Peki Blu Tv'den Söz dizisi nasıl izlenir? Blu Tv'de üyelik ücreti ne kadar? İşte Söz dizisini Blu Tv'den izlemenin yolu...

Söz dizisi Blu Tv’den nasıl izlenir? Söz yeni bölüm izle

Söz dizisi 61. bölümden sonra Blu Tv’de yayınlanmaya başlandı. Söz 62. bölüm ve sonraki bölümler, dizinin Star Tv’de yayınlanmasından 1 gün sonra Blu Tv’den reklamsız olarak izlenebiliyor. Blu Tv bunun için üyelik istiyor. Ücretli olan dizi platformu Blu Tv’ye üye olduğunuzda ilk 7 Gün ücretsiz, sonrasında ise ayda sadece 19,90 TL ödüyorsunuz. Blu Tv’de Söz dizisinin yanısıra birçok film ve internet dizisi var.

Söz dizisinin yeni bölümlerini Tv’de yayınlandıktan 1 gün sonra Blu Tv’den izleyebilirsiniz. Blu Tv hariç hiçbiryerde yayınlanmayan dizinin yeni bölümleri, yapılan anlaşma kapsamında Star Tv’nin internet sitesinde de yayınlanmıyor. Söz 66. yeni bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

SÖZ 66. YENİ BÖLÜM BLU TV’DEN İZLE

SÖZ 66. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Söz 66. son bölümde; Ateş’i bulmak isteyen Tim, girdikleri hapishanede mücadele verir. Söz 66. son bölümde; Yavuz, Dragan ve Sami’nin planlarını öğrenmek için yakın takip altına alırken, Derya’nın etrafı çepeçevre sarıldı. Yavuz ve Derya bu saldırıdan kurtulabilecek mi? Söz 66. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz…

Söz, 66. son bölümü ile izleyenleri ekrana kilitledi! Star Tv ekranlarında 21 Ocak 2019 akşamı ekranlara gelen Söz dizisinin 66. son bölümü, izleyenleri ekrana kilitledi. Söz 66. son bölümde, Albay Erdem şehit düşen askeri Ateş’i buluyor. Öte yandan Yavuz ve Derya, Dragan’ın kıskacına yakalanıyor. Dragan, bir sürü adamla Derya ve Yavuz’un etrafını sarar. Yavuz ve Derya birbirlerine aşklarını ilan ettikten sonra bu tuzaktan kurtulabilecek mi? Söz 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Söz 66. son bölümde yaşananlar…

Söz 66. son bölümde Tim ateş’i bulmak için girdiği hapishanede mücadele verir.

SÖZ 66. BÖLÜM ÖZETİ

Yavuz, Dragan ve Sami’nin peşinde!

Patlayan kamyonun ardından Tim, Karabatak’ın parçalanmış cenazesiyle kışlaya döner. DNA sonuçlarının ardından cenaze töreni yapılacaktır ama Nazlı hala Karabatak’ın ölmediğine inanmaktadır. Bu inancı ve umudu bütün arkadaşlarına aşılamak ister. Fakat yaşanacak gelişmeler hem Nazlı’nın, hem de Tim’in umudunu yitirmesine yol açar.

Dragan ve Sami yeni bir ülke kurmayı hayal ederek kendilerine yardımcı olacak bir dostlarıyla buluşur. Fakat yaptıkları görüşmenin Yavuz tarafından takip edildiğini bilmemektedirler. Yavuz bu görüşmenin detaylarını Sami’nin ekibine anlattığında Sami çok zor durumda kalacaktır.

Orhan Sami’nin projesine karşı çıkan ilk isim olur. Yavuz’u kullanarak hayatını garanti altına almak ister. Ama Dragan buna izin vermemek için kaçak yollardan ülkeye giriş yapmıştır bile.

Yavuz ve Derya bu saldırıdan kurtulabilecek mi?

Orhan’ın gizli tanık olarak dinlenmesi için Derya bir organizasyon yapar. Bu organizasyon Dragan’ın baskınıyla sonuçlanır. Yavuz, Derya ve Orhan’ı bu cehennemden çıkarmayı başarır fakat destek alamayacakları bir yerde yalnız kalmışlardır. Artık sadece birbirlerine olan sevgilerinden güç alacakları bir durumdadırlar.

Dragan, bir sürü adamla Derya ve Yavuz’un etrafını sarar. Yavuz ve Derya birbirlerine aşklarını ilan ettikten sonra bu tuzaktan kurtulabilecek mi?

SÖZ 66. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

(Blu Tv’de Söz dizisinin bölümlerini ararken 3. sezonu seçmeyi unutmayınız)