SON TV

Söz 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 70. yeni bölümde Yavuz deşifre mi oluyor?

Söz dizisinin 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Söz 70. yeni bölüm fragmanında; Yavuz, Derya'ya kendini kanıtlamaya çalışıyor. Derya Yavuz'un tetikçi ya da katil olduğunu düşünüyor. Öte yandan Yavuz, deşifre olma tehlikesiyle karşı karşıya geliyor. Söz 70. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Söz 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Söz 70. yeni bölümde Yavuz deşifre mi oluyor?

Söz dizisi 70. yeni bölüm fragmanı seyirci karşısına çıktı. Yavuz, tamirci kimliğiyle tanınırken düşmana karşı deşifre olmakla burun buruna geliyor.

Söz 69. son bölüm izleyenlerde gözler Söz 70. yeni bölüm fragmanına çevrildi. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Söz, 69. son bölümündeki nefes kesen sahnelerle ekrana geldi. Söz son bölümde; Nazlı’nın Ateşle karşılaşmasının hemen ardından beklenmedik bir gelişme yaşanır. Ateş’in yaşadığına canlı tanık olan Nazlı bu durumu Erdem ve Tim’e anlatır fakat bütün aramalar yine sonuçsuz kalır. Ateş’e dair bir ipucuna sahip olduğunu düşünen Nazlı bu işin peşini bırakmamakta son derece kararlıdır. Söz 70. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linkine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Söz 70. yeni bölüm fragmanında; Yavuz, Derya’nın duyduklarına inanmamasını söylüyor. Derya Yavuz’un tetikçi ya da katil olduğunu düşünüyor. Linda Yavuz’a göre sırtlana benziyor ve elindeki kozları çok iyi kullanıyor. Yavuz ustasından kimliğini ortaya çıkarmamasına dair bir uyarı alıyor. Linda ile Derya bir kez daha yüz yüze geliyor. Ateş, silah arkadaşlarına silah doğrultuyor. İşte Söz 70. yeni bölüm fragmanı…

SÖZ 69. SON BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Söz 69. son bölümde Ateş, Dragan’ın beynini yıkamasıyla TİM’i düşmanı zanneder. Uydurulmuş bir aile fotoğrafına inanan Ateş, düşman zannettiği arkadaşlarından intikam almak için harekete geçer.

Söz 69. son bölümde Yavuzla karşılaşan Ateş’in, Türk bayrağının önünde yaptıkları konuşma geceye damga vurdu.

Söz dizisi dün akşam ekranlara gelen 69. son bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken ekranların sevilen dizisinde bu hafta Yavuz yaptığı büyük hamleyle Dragan’ı köşeye sıkıştırır. Yavuz’un gözü karalığı karşısında çaresiz kalan Linda, Dragan’ı ona bırakmak zorunda kalır. Kopuk’un da yardımıyla Dragan’ı Türkiye’ye getirmek için Yavuz’u zorlu bir süreç beklemektedir.

SÖZ 69. SON BÖLÜM İZLE

NAZLI ATEŞ’İ GÖRÜYOR

Ateş otobüs durağında beklerken Ateş’i görüyor. Tam yanına gidecekken otobüsün önüne geçmesi ile ateş ortalıktan kayboluyor. Ama Nazlı ne gördüğünden çok emin. ‘Buradaydın’ diyerek etrafı aramaya başlıyor. Sonra yerde bırakılmış notu görüyor. Ateş de onu kenara çeken adamların yanında Nazlı’yı izliyor. Ona Dragan’ın sağ kolu olduğuna dair bilgiler veriliyor. Ateş hiçbir şeyi hatırlamadığını söylüyor. Ama kafası da karışıyor.

YAVUZ, DRAGAN’I DÖVÜYOR

Dragan, Yavuz’a ancak leşini çıkarabileceğini söylüyor. Ama Yavuz’un da geri adım atmaya niyeti yok, Dragan’a ‘korkak’ diyor. Sonra da bir yumruk indiriyor. Bu sırada Linda da Dragan’ın yakalandığı haberini yetiştiriyor. Yavuz, Dragan’ı dövüyor. Dragan’ın karşılık vermeye gücü yetmiyor. Yavuz’un yumrukları Dragan’ı yere seriyor. Yavuz, Dragan’ı öldürmeye niyetliyken Kopuk gelip onu durduruyor. Dragan’ı ona vererek etrafı toparlamaya koyuluyor. Kopuk adamların çok kalabalık olduğunu söylüyor. Yavuz kurşun yağmuruna karşı tek başına mücadele veriyor. Ve Dragan’ı tamirhanede sorguya çekebilecek noktaya geliyor.

EYLEM’DEN SEDA’YA TOKAT

Derya, Seda’yı alıyor. Arabada Eylem’i hainlikle suçluyor. Derya ondan şüphelenenin kendisi olduğunu söylüyor. Seda’nın ısrarlı suçlaması Eylem’i çileden çıkarıyor ve Eylem bir tokat indiriyor. Sonra da ‘senin gibileri biliyoruz’ diyerek Seda’ya dersini veriyor. Derya bu anları dikkatle izliyor.

SAMİ KÖŞEYE SIKIŞTI

Sami, Seda’nın götürüldüğünü öğreniyor. Aldığı haberi telaşla karşılıyor, adamına yakalanmaması için talimat veriyor. Sami’nin kaçmaktan başka çaresi yok ama biraz beklemek istiyor. Ayrıca ortakları korkup ondan önce kaçmak için plan yapıyor.

‘ATEŞ YAŞIYOR’

Nazlı babasına koşup Ateş’i bulduğunu söylüyor. Tim de bu sözleri duyuyor. Erdem kızına sorular sorarak olayı anlamaya çalışıyor. Sonra bunun imkansız olduğunu söylüyor ama Tim olay yerine gitmek istiyor. Tim her yerde Ateş’i arıyor. Ama Tim’in geldiğini gören Ateş ve Dragan’ına damları ortalıktan kayboluyor. MOBESE kamerasının da kırık olması çaresizliklerini arttırıyor. Nazlı Ateş’i gördüğüne emin olduğunu ısrarla söylüyor. Hiçbir şey hatırlamayan Ateş, sevdiği kadına ve dostların silah çekebilecek noktada.

TİM OPERASYONA BAŞLIYOR

Tim, Sami için harekete geçiyor. Sami yurtdışına kaçmaya karar veriyor. Ancak Tim’in ani operasyonu beklenmedik sonuçlara yol açıyor.

LİNDA SÜRPRİZİ İLE ŞAŞIRTIYOR

Yavuz ve Derya buluşuyorlar. Ancak Linda da orada. Bu karşılaşma tüm dengeleri değiştireceğe benziyor.