SON TV

Star Tv’de yeni dizisi ‘Kardeş Çocukları’ başlıyor! İşte Kardeş Çocukları dizisinin fragmanları

Star TV yeni dönemde ekranlarını yepyeni bir dizi ile şenlendirecek. Korku dolu anların heyecanı yükselttiği, dram yüklü sahnelerle de dikkat çeken Kardeş Çocukları dizisinin fragmanı merak uyandırıyor. Kardeş Çocukları'nın 3. fragmanının da yayınlanmasıyla izleyicilerin diziye ilgisi bir hayli arttı. Yayın günü ve saati henüz belli olmayan Kardeş Çocukları dizisi çok yakında Star TV'de!

Star Tv’de yeni dizisi ‘Kardeş Çocukları’ başlıyor! İşte Kardeş Çocukları dizisinin fragmanları

Yeni başlayacak dizi Kardeş Çocukları Star TV’de sevenleriyle buluşmak için gün sayıyor. Dizide kızı kaçırılan bir kadının ve kızının başına gelenler konu alınıyor. Kadına şiddet konusuna da dikkat çeken ‘Kardeş Çocukları’ dizisinde, iki kız kardeşin yaşam hikayesi de yer alıyor.

Kardeş Çocukları muhteşem hikayesi, usta oyuncuları, enteresan senaryosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizi dünyasına hızlı bir giriş yapacak olan ‘Kardeş Çocukları’ dizisinin yayın tarihi henüz belli değil.

Başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu gibi sevilen oyuncuların paylaştığı, Star TV’de başlayacak olan dizinin dram ve heyecan dolu olacağı öngörülüyor. ‘Kardeş Çocukları’ dizisinin 3 fragmanı yayınlandı.

İşte ‘Kardeş Çocukları’nın fragmanları:

Kardeş Çocukları Dizisi Konusu

Kardeş Çocukları dizisinde Kadına şiddet konusu işlenecek dizide; Umay ve Ümran adında iki kardeşin uzun yıllar ayrı kaldıktan sonda ilginç tesadüfler ile yeniden yollarının kesilmesi hikayesi anlatılacak. Ümran’ın geçlik aşkı Yıldırım şimdilerin ünlü kardiyolog Profesörü olmuştur. Ümran’ın kız kardeşi Umay, ise köy hayatından kaçıp zengin bir hayata başlamıştır. Refik Karay adında mimar bir adam ile evlenmiştir. Bu mimarın ise çocuğu gibi büyüttüğü 20’li yaşlarda Volkan adında yakışıklı bir kardeşi vardır. Yıllar sonra kesişen hayatlar Ümran ve Ümay ile birlikte kızları Hayal ile Hayat’ın da en büyük sınavı olacak. Özellikle Umay’ın yıllar sonra unutmak istediği ablası Ümran ve büyük sırrıyla yüzleşmesiyle ekranlarda olacak.

Kardeş çocukları dizisinde iki güzel kız arasında kalan yakışıklı adamların hikayesi ekranlarda olacak. Muhtemelen Volkan Ümran ve Ümay’ın kızları Hayal ile Hayat’ın arasında kalacak. Kardeş Çocukları dizisinin sloganı ise “Evlatlar annelerin sınavıdır, hayaller de hayatların sınavıdır” olacak

‘Kardeş Çocukları’ oyuncu kadrosu

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğuna Faruk Teber’in oturduğu Kardeş Çocukları’nın senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor. Dizinin başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez paylaşıyor.

ETİKETLER: