SON TV

Sultangazi hırsızları kıskıvrak yakalandı!

İstanbul Sultangazi ilçesi Cebeci Mahallesi'nde bulunan bir ikametten cep telefonu çalınması sonucu meydana gelen ‘Evden Hırsızlık’ konusu ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Sultangazi hırsızları kıskıvrak yakalandı!

İstanbul Sultangazi ilçesi Cebeci Mahallesi’nde bulunan bir ikametten cep telefonu çalınması sonucu meydana gelen ‘Evden Hırsızlık’ konusu ile ilgili İstanbul Emniyeti Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda yeni bir gelişme yaşandı.

Çalışmalar esnasında elde edilen kamera görüntülerinin incelenmesiyle birlikte bahse konu olan olayı gerçekleştirdiği tespit edilen şüphelilerden yaşı küçük Y.Y. 11.11.2019, 27 yaşındaki Ahmet T. 14.11.2019 günü Sultangazi ilçesinde yakalanarak gözaltına alındı.

Yapılan araştırmalar sonucunda Ahmet T. isimli şüphelinin daha önceden ‘Uyuşturucu Madde Ticareti’, ‘Uyuşturucu Kullanmak’ ve ‘Otodan Hırsızlık’ konularından olmak üzere toplam 11 suç kaydı, Y.Y. isimli yaşı küçük şahısın ise ‘Evden Hırsızlık’, ‘İşyerinden Hırsızlık’, ‘Yağma’ ve ‘Uyuşturucu Kullanmak’ konularından olmak üzere toplam 27 suç kaydı bulundu.

Yakalanan şüphelilerden Ahmet T. işlemlerinin tamamlanması ardından savcılık talimatıyla serbest bırakılırken, adli makamlarca sevk edilen yalı küçük Y.Y. hakkında adli kontrol hükümleri uygulandı.