SON TV

Survivor 2020 ilk gün neler oldu? Survivor 2020 dokunulmazlığı o isim kazandı!

Her yıl milyonlarca kişiyi ekranlara kilitleyen Survivor yarışması 2020 olarak ekranlara yeniden geldi. Survivor 2020 ilk gün neler oldu? Survivor 2020 dokunulmazlığı o isim kazandı!

Survivor 2020 ilk gün neler oldu? Survivor 2020 dokunulmazlığı o isim kazandı!

TV8 ekranlarında Survivor heyecanı yeniden başladı. İlk olarak 22 Mart 2005 tarihinde ekranlara gelen ve Acun Ilıcalı’nın programı Survivor bu sene Survivor 2020 adıyla ekranlara geldi. Takımlar belli oldu. Ünlüler takımında yine birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Gönüllüler takımında ise yine iddialı isimler var.

Bu akşam  iki takım baraka ve dokunulmazlık oyunu oynarken şimdi bu oyunları hangi takımın kazandığı merak ediliyor.

ACUN ADAYA 3 FARKLI ARAÇLA GELDİ

Survivor 2020 başladı. Yarışmanın ilk bölümünde Acun Ilıcalı adaya 3 farklı araçla ulaştı. İlk önce spor arabayla belli bir noktaya gelen Ilıcalı, daha sonra atv aracına bindi. Son olarak ise ünlü sunucu yarışmacıların yanına jet-ski ile ulaştı.

SURVIVOR’DA İLK KAVGA

Survivor’da baraka oyunu için ilk olarak Ünlüler ve Gönüllüler takımında erkekler mücadele verdi. Erkekler birbirlerini yastıkla denize atmaya çalıştı. Kora kor mücadele yaşanırken Parviz Abdullayev ile Yasin Obuz birbirine girdi.

SURVIVOR BARAKA OYUNUNU KİM KAZANDI

Ünlüler ve Gönüllüler takımı ilk oyununu baraka için oynadı. Mücadeleyi Ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Mücadeleye Ünlüler talkımı daha iyi başladı ve fark bir ara 3’e çıktı. Daha sonra Gönüllüler takımı atağa geçerek durumu 8-8’e kadar getirdi. Son anlar kıran kırana geçerken 9-9’a gelen oyun sonrası bayrak yarışına geçildi. Oyun sonunda kazanan takım Ünlüler oldu. Mağlubiyet sonrası Gönüllüler takımında Ardahan ile Burak tartışma yaşadı.

SURVIVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler konseyde bir kişinin ismini belirledi. Bu isim ise Fatma Günaydın oldu. Salı günü 2 isim daha belli olacak ve en az SMS alan kişi yarışmaya veda edecek.

ÜNLÜ FENOMENDEN O İSME DESTEK VERDİ

Survivor 2020 başlamasıyla birlikte sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Youtube fenomeni Danla Bilic yakın arkadaşı Cemal Can Canseven’e destek verdi.

SURVIVOR ÜNLÜLER TAKIMI

Uğur Pektaş
Aycan Yanaç
Sercan Yıldırım
Derya Can Göçen
Perviz Abdullayev
Elif Yıldırım Gören
Barış Murat Yağcı
Tuğba Melis Türk
Mert Öcal
Şaziye İvegin Üner
Ersin Korkut

SURVIVOR GÖNÜLLÜLER TAKIMI

Yasin Obuz
Tayfun Erdoğan
Cemal Can Canseven
Ceyhun Uzun
Evrim Keklik
Fatma Günaydın
Burak Yurdugör
Makbule Günaydın
Meryem Kasap
Nisa Bölükbaşı
Sadık Ardahan Uzkanbaş

2020 SURVIVOR DEĞİŞİKLİKLERE SAHNE OLACAK

Tv8 ekranlarında bu akşam başlayacak olan ‘Survivor 2020’ mücadelesi öncesi, yarışmanın kritiğinin yapıldığı ‘Survivor Panorama’ başladı. Programın bugünkü canlı yayın konuğu da Acun Ilıcalı oldu. ‘Survivor’ hakkında merak edilenleri tüm samimiyetiyle anlatan Acun Ilıcalı, zorlu bir maraton olacağını söylerken yarışmadaki değişikliklerden de bahsetti.

‘Survivor’ın yeni sezonunda “Performans Ligi” uygulamasına geçileceğini söyleyen Ilıcalı, yeni kuralın nasıl uygulanacağını şöyle anlattı. Peki Survivor Performans Ligi nasıl uygulanacak?

Survivor’da bu yıl haftalık puanlama sistemi getirildi. Bu kurala göre yarışmacının katılacağı her oyun 1 puan, kazandığı bire bir mücadele 2 puan, kazanılan her takım oyunu da 1 puan olacak.

Malubiyetler için de kaybedilen her bire bir oyun eksi 2 puan, takım oyunu ise eksi 1 puan olarak hanelere yazılacak.

Pazar akşamları açıklanacak bu puan tablosu neticesinde, haftanın şampiyonluğu için her takımdan ikişer oyuncu yarışacak.

Survivor izleyicilerinin de bu puanlama konusunda tahminde bulunacağını söyleyen Ilıcalı, hem yarışmacılar hem de seyirciler için sürpriz ödülleri olduğunu da sözlerine ekledi.

ETİKETLER: