SON TV

Tanzim satış ne kadar devam edecek? İşte tanzim satış noktalarının çalışma saatleri ve süresi

Tanzim satış noktaları ile halkın cebi rahatladı. Tanzim satış sayesinde sebze ve meyve fiyatlarında indirime gidildi ve vatandaş komisyoncuların zorbalığından kurtuldu. Peki tanzim satış ne zamana kadar sürecek? Tanzim satış noktaları hangi günler ve kaça kadar açık olacak? İşte detaylar...

Tanzim satış ne kadar devam edecek? İşte tanzim satış noktalarının çalışma saatleri ve süresi

Patates, Soğan, Domates, Salatalık, Biber, kabak ve Patlıcan gibi yüksek fiyatlı sebzelerin komisyoncuların aradan çıkarılmasıyla satışa sunulacağı Büyükşehir Belediyesi Halk Sebze Tanzim Satış Noktalarında düşük fiyattan satışlar resmen başladı.

TANZİM SATIŞ NOKTALARI SAAT KAÇA KADAR AÇIK?

Bu noktada son.tv’den öğrendiğiniz satış noktalarının çalışma saatleri de yine son.tv’de. Tanzim noktaları 7 gün esasıyla çalışacak ve akşam 18.00’a kadar açık olacak.

Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, tanzim satışı ile fiyatlarda ciddi gevşeme olduğunu, bazı marketlerin patates ve soğanı 2 liradan satmaya başladığını söyledi.

TANZİM SATIŞ NE KADAR SÜRECEK?

Fahrettin Poyraz, “Tanzim satışta 2,5 aylık planlamamız var. Açıkta üretilenler piyasaya girince fiyatlar ürün bolluğundan gevşeyecek” dedi. (TRT Haber)

İSTANBUL’DAKİ UCUZ MEYVE SEBZE SATIŞ NOKTALARI

ANKARA’DAKİ UCUZ MEYVE SEBZE SATIŞ NOKTALARI

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: