SON TV

THY, İstanbul Havalimanı’ndan iki ile daha tarifeli uçuş başlattı

Uçuş ağını genişletme kararı alan Türk Hava Yolları (THY) günlük 5 olan sefer sayısına iki yeni destinasyon daha ekledi. THY, İstanbul Havalimanı’ndan Adana ve Trabzon’a tarifeli uçuş başlatma kararı aldı

THY, İstanbul Havalimanı’ndan iki ile daha tarifeli uçuş başlattı

29 Ekim’deki resmi açılış töreninin ardından 31 Ekim tarihinden itibaren İstanbul Havalimanı’nda tarifeli uçuşlara başlayan THY, buradaki uçuş ağını genişletme kararı aldı. İç hatlarda Antalya, Ankara ve İzmir’e; hış hatlarda ise Kıbrıs Ercan ve Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye her gün karşılıklı birer sefer gerçekleştiren THY, günlük 5 olan sefer sayısına iki yeni destinasyon ekledi.

ADANA VE TRABZON’A TARİFELİ UÇUŞLAR GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Bu kapsamda Türk Hava Yolları, 10 Aralık’tan itibaren mevcut hatların yanı sıra Adana ve Trabzon’a haftanın her günü karşılıklı birer sefer olmak üzere haftada 7 frekans şeklinde bu destinasyonlara tarifeli uçuş gerçekleştirilecek.

Bu hatlara seyahat etmek isteyen yolcular için bilet ücretleri de belli oldu. Yolcular İstanbul Havalimanı’dan Adana ve Trabzon’a 59 liradan başlayan fiyatlarla seyahat edebilecek.