SON TV

Tülin Şahin yeniden evleniyor

Manken Tülin Şahin'in, 2,5 aydır birliktelik yaşadığı Portekizli iş adamı Perdo De Noronha ile evlilik kararı aldığı iddia edildi.

Tülin Şahin yeniden evleniyor

Tülin Şahin ile Pedro De Noronha’nın evlilik kararı aldığı konuşuluyor.

Posta Gazetesi’nin haberine göre; 37 yaşındaki manken, evlilik teklifi aldığı sevgilisinden biraz süre istedi. Tülin Şahin’in, işlerinin yoğunluğu nedeniyle süre istediği öğrenildi.

Şahin, geçtiğimiz yıl 12 yıl evli kaldığı Memet Özer’den boşanmıştı.

View this post on Instagram

Bugun #tulinsahinlemoda cekimleri #kamerarkasi 😂🙈

A post shared by Tülin Şahin (@tulinsahinofficial) on

TÜLİN ŞAHİN KİMDİR?

Doğum Yeri : Danimarka
Doğum Tarihi : 13.12.1980

Tülin Şahin (d. 13 Aralık 1980, Odense), Türk asıllı moda tasarımcısı, sunucu, oyuncu, yazar ve manken.

Tülin Şahin, Danimarka’nın Odense şehrinde doğdu ve çocukluğunu orada geçirdi. Bir alışveriş merkezinde keşfedildi ve ardından profesyonel mankenlik için 1998 yılında Paris’e gitti.

Ailesinin memleketi olan Türkiye’ye Zeki Triko ile imzaladığı mankenlik işi için geldi. Ailesi Sivaslıdır. ABDli Ünlü manken Cindy Crawford’a aşırı benzerliğinden dolayı kendisi hem Türk hem de dünya basınında Sivaslı Cindy olarak anılmıştır.

Eşi Mehmet Özer ile çok sayıda hayır işinde bulunan ünlü manken, 2008 yılında kadınlara yönelik Tuliss adlı bir site kurdu.Bunların yanı sıra konsept ve marka danışmanlığı ile birlikte freelance moda editörlüğü de yapmaktadır.

Zayıflamak isteyen bayanlara yönelik beslenme ve diyet üzerine Sırlar, Siz Hâlâ Diyet mi Yapıyorsunuz? ve Kral Prens ve Fakir kitaplarını yazmıştır. 1986’da Olacak O Kadar’da, 1996’da Tatlı Kaçıklar dizisinde ve 1999’da Gece Şahinleri filminde rol almıştır.

2004 yılında Acun Firarda’yı Acun Ilıcalı ile beraber sunmuştur.Karl Lagerfeld tarafından Turkish Beauty/Türk Güzeli olarak adlandırılan Tülin Şahin, İngilizce, Danca, İsveçce, Norveçce, Türkçe, Almanca ve Fransızca olmak üzere yedi dili çok iyi bilmektedir.