SON TV

Türkiye düşmanlarının yeni hedefi Serhat Albayrak

Tüm terör örgütleri ile mücadele eden, hain ve düşmanlara karşı dimdik ayakta duran, oynanan bütün oyunları bir bir bozan, devletin ve milletin her zaman yanında olan Turkuvaz Medya Grubu Başkanvekili Serhat Albayrak’a yönelik başlatılan iftira ve karalama kampanyası başarısızlıkla sonuçlandı. Sosyal medya kullanıcısı binlerce kişi, attıkları tweetlerle bu algı operasyonunun amacının seçim öncesi Turkuvaz Medya’yı yıpratmak olduğunu belirterek Serhat Albayrak’a destek verdi.

Türkiye düşmanlarının yeni hedefi Serhat Albayrak

Turkuvaz Medya Grubu Başkanvekili Serhat Albayrak hakkında bazı basın ve yayın organları ile sosyal medya hesaplarından gerçek dışı ifadelerle karalama kampanyası başlatıldı. Yurt dışından bot hesaplardan sistematik bir şekilde atılan tweetler ile Serhat Albayrak ile ilgili kirli bir oyun oynanmaya çalışılsa da bu algı operasyonu gün geçmeden başarısızlıkla sonuçlandı.

HEDEF 2023 SEÇİMLERİ ÖNCESİ İTİBARSIZLAŞTIRMA
Serhat Albayrak’ın yönettiği medya grubu, Fetullahçı Terör Örgütü’nün 7 Şubat 2012 MİT Kumpası, 17/25 Aralık darbe girişimi ile 15 Temmuz hain darbe girişimi öncesi ve sonrasında Türkiye’nin bekasına yönelik yapılan tüm girişimlerle ilgili kamuoyunu doğru haberlerle bilgilendirerek hainlerin planlarını bozdu. Yapılan karalama kampanyasıyla her zaman devletin ve milletin yanında olan Serhat Albayrak’ın yönettiği Turkuvaz Medya, 2023 seçimleri öncesinde karalama ve iftira kampanyaları ile hedef tahtasına oturtularak saf dışı bırakılmak istendi.

YALAN HABERLERE KARŞI HUKUKİ YOLA BAŞVURULDU
Oynanmak istenen bu kirli oyuna karşı Serhat Albayrak’ın avukatı Fatih Savaş, Albayrak hakkında bazı basın ve yayın organlarıyla birlikte sosyal medya hesaplarında yayınlanan gerçek dışı ifadelerle ilgili hukuki ve cezai işlemler başlatıldığını duyurdu.
Sosyal medyada başlatılan algı operasyonlarına karşılık ise Serhat Albayrak’a sosyal medyadan destek mesajları yağdı.

SOSYAL MEDYA’DAN ONBİNLERCE DESTEK GELDİ
Binlerce destek mesajından bazıları şöyle:
-Türkiye’nin en önemli medya kuruluşu Turkuvaz Medya’yı 7 Şubat’ta, 17/25’de, 15 Temmuz’da, aslanlar gibi yöneten Sayın Serhat Albayrak’a yönelik algı karalaması tutmaz, tutmayacaktır Berat Albayrak’a yaptığınız hainlikleri Serhat Albayrak’a yaptırmayız!
-Turkuvaz Medya, Serhat Albayrak öncülüğünde 17/25’de yaptığı yayınlarla FETÖ’nün gerçek yüzünü anlatmış, 15 Temmuz ihanetinde hainler gereken cevabı almıştır. Ülkedeki bütün oyunları bozan yayınlara öncülük eden Serhat Albayrak’a yönelik karalama kampanyası tutmayacaktır..,
– Turkuvaz Medya ve Serhat Albayrak’ı hedef alan yalan haber ve iddialar kusursuz bir operasyonun işareti… Seçime kadar kendileri için tehlikeli gördükleri tüm kurum ve isimleri hedef tahtasına oturacaklar… Türkiye bu dijital teröre teslim olmayacak..
– Serhat Albayrak bugüne kadar çalıştığım en medeni en hakkaniyetli yöneticilerden biriydi. Bende akıl olsa o grubu bırakıp Sözcü’ye geçmezdim. İnsan yaş aldıkça öğreniyor. Yılmaz Özdil bunu da rt etsene…
– Turkuvaz Medya Grubu Başkanvekili Serhat Albayrak; hem şahsen, hem de yönettiği medya grubu ile Recep Tayyip Erdoğan’ın mücadele ettiği değerleri savunmakta ve temsil etmektedir. Bu nedenle yalan ve iftiralara maruz kalmaktadır. Yalan değil hakikat kazanacak…
– Serhat Albayrak yerli ve milli yayıncılığın bu ülkedeki mimarıdır. Adil ve hakikate önem veren bir insandır. İftiralara karşı her zaman yanındayız inş.
– Bugün Türkiye düşmanları karşısında korkusuzca dimdik duran milli bir medya varsa bu Serhat Albayrak sayesindedir. Turkuvaz Medya her türlü terör örgütü karşısında kale gibi durmaya her ferdiyle devam edecektir.
– Serhat Albayrak yönetimindeki Turkuvaz Medya fetö terör örgütü başta olmak üzere tüm terör örgütlerine karşı mücadele edip oyunlarını bozmaya devam ediyor ! Önce Berat Albayrak şimdi ise Serhat Albayrak’a itibar suikasti yapilmaya çalışılıyor. Tüm uğraşlar boşunadır biline!
– Serhat Albayrak, 17/25 ile 15 Temmuz arasındaki en zor sürece göğüs germiş Türk medyasının yüzakıdır. Onunla çalışmış yada çalışan tüm gazeteciler bunun şahididir. Bu karalama kampanyalarının amacı bellidir. Hedefleri Türkiye’dir hedefleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’dır.
– Turkuvaz Medya Yönetim Kurulu Başkanvekili Sayın Serhat Albayrak’ın adını kirli oyunlara karıştırmak isteyenlerin cemaziyelevvelini iyi biliriz! Amaç; seçim öncesi Turkuvaz Medya’yı yıpratmak, hedef ise; Başkan Erdoğan! Turkuvaz Medya size çok beden büyük gelir ve ekmek çıkmaz!