SON TV

Vikings 5. yeni sezon 14. bölüm yayınlandı! Vikings yeni sezon 14. yeni bölüm izle

Vikings dizisinin heyecanla beklenen 5. yeni sezon 14. yeni bölümü yayınlandı! Vikings'in 5. sezon 14. yeni bölümünde Kattegat'ta Ivar'ın kutlamaları devam ederken, Harald'ın ordusu Wessex'e yaklaşır. Kral Alfred'e karşı ise gizli bir planın ilk adımları atılır. Vikings 5. yeni sezonun yayınlanan 14. yeni bölümünü haberimizden izleyebilirsiniz..

Vikings 5. yeni sezon 14. bölüm yayınlandı! Vikings yeni sezon 14. yeni bölüm izle

Vikings dizisinin 5. Sezon 14. yeni bölümünde Kral Harald’ın ordusu Wessex’i yağmalamak için gidiyor. Vikings’in yayınlanan 14. yeni bölümünde İngiltere Kralı Alfred’e karşı darbe girişimleri başlıyor. Alfred’i tahttan indirmeye çalışan papazlar ve din adamları, karşılarında Bishop heahmund’u bulacak. Alfred’in kuyusunu kazanların başında kardeşi geliyor…

Vikings dizisinin 5. Sezon 14. yeni bölümünde Kattegat’ta kendini tanrı ilan eden Ivar, kardeşi Hvitserk’i kurban edecek mi? Vikings’in 5. yeni Sezon 14. yeni bölümünü HD altyazılı ve Türkçe dublajlı olarak Dmax’ten izleyebilirsiniz.

VİKİNGS 5. YENİ SEZON 14. YENİ BÖLÜM İZLE

Vikings dizisinin 5. yeni sezonunda 4. yeni bölümü yayınlandı. İzleyenlere korku ve heyecan dolu anlar yaşatan Vikings’in yeni sezon 14. bölümünde Hvitserk Ivar’a karşı geliyor..

Vikings, efsaneye göre savaş ve savaşçıların tanrısı Odin’nin soyundan gelen Viking Kralı Ragnar Lothbrok ve ailesinin hikayesini ekrana taşıyor. Oscar’lı Elizabeth ile The Tudors ve Camelot gibi çok konuşulan tarihi dizilerin yazarı Michael Hirst imzası taşıyan yapım, Viking kültürünü ve 13. yüzyıl kuzey efsanelerini keşfediyor.

İzleyenleri ekrana kilitleyecek olan Vikings yeni 5. sezon bölümleri DMax’te Türkçe ve altyazılı seçenekleriyle yayınlanıyor.… Vikings 5. yeni sezon 14. bölüm İZLE

VİKİNGS 5. YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

29 Kasım’da başlayan Vikings yeni 5. sezonda Kattegat’ı ele geçiren Ivar, etrafına ölüm saçacak.. Vikings yeni sezonda Bishop Heahmundla Lagertha arasında aşk alevleniyor. Bjorn, Lagertha ve Ubbe, Bishop Heahmundla (hristiyan komutan) birlikte İngiltere krallığına sığınır. İngiltere kralı, onların sığınma talebini bir şartla kabul eder.. Bjorn, Lagertha ve Ubbe Kattegat’a yani kendi halkına karşı savaşacaktır. Vikings yeni 5. sezonda Bjorn, Ivar’dan Kattegat’ı geri alabilecek mi?

0/5 (0 Reviews)