SON TV

Vurgun dizisi final yaptı! Vurgun neden final yaptı? (Vurgun final bölümü izle)

Vurgun dizisi sürpriz bir kararla final yaptı. FOX TV ekranlarında yayınlanan Vurgun dizisi, dün akşam yayınlanan 6. bölümüyle final yaptı. Peki Vurgun neden final yaptı? İşte FOX TV ekranlarında yayınlanan Vurgun dizisi akıbeti ve Vurgun dizisinin final bölümü...

Vurgun dizisi final yaptı! Vurgun neden final yaptı? (Vurgun final bölümü izle)

Vurgun dizisi final yaptı. Vurgun oyuncusu Deniz Çakır son dönemin tartışılan isimlerinin başında geliyor. Bir AVM’de başörtülü kadınlara hakaret eden Deniz Çakır, bir süre gündemde kalmıştı. Deniz Çakır’ın başrolde olduğu yeni dizisi Vurgun 6 bölümde pes etti. Vurgun, final yapma kararı aldı. Vurgun dizisi 6. bölüm ile son kez seyirci karşısına çıktı.

Vurgun dizisinde Kemal karakterinin yıllar sonra kendi hayatı ile yeniden taşıması, eşi Reyhan’ın yani Deniz Çakır’ın Vedat ile evlenmesi, Emin Vedat’ı babası sanması ve daha birçok olayın şişmesi dizinin final yapmasıyla son buldu.

Vurgun’un konusu; fabrikasında çıkan yangından kurtulan Ali Kemal’in uyandığı dünyayı anlatıyordu. 10 yıl komada kalan Ali Kemal komadan çıktığında hayatının değiştiğini gördü. Yaşanan gelişmelere rağmen Vurgun dizisi reytinglerde çakıldı.

Erkan Petekkaya ve Emre Kınay gibi önemli isimlerle birlikte ekran karşısına gelen Deniz Çakır başarısız bulundu.
Üçlü ismin oynadığı ve değişik bir hikayesi olan bazı izleyici tarafından sevilen Vurgun dizisinin final yapacağı haberleri hayranlarını oldukça üzdü.

Vurgun dizisini izleyenler, dizinin neden 6. bölümde final yaptığını merak ediyor.

Vurgun dizisinin final yapmasının nedenlerinden biri, Deniz Çakır’ın yakın zamanda başörtülü kadınlara sözlü saldırıda bulunması olarak düşünülse de dizinin bitmesinin asıl nedeni maddi olanaksızlıklar.

Vurgun dizisinin 6. bölümde final yapması hayranlarını üzdü. Oldukça kısa süren dizisinin final bölümünde neler oldu?

Büyük sırrı öğrenen Kemal, oğlunu ve sevdiği kadını geri almak için elinden geleni yapar. Bu durum Vedat’ı çileden çıkarır, Reyhan’ın Kemal’e dönmemesi için son ve en büyük kozunu kullanır… Reyhan şimdi bir seçim yapmak zorundadır; Vedat’a rağmen Kerem’e gerçek babasının Kemal olduğunu söyleyebilecek midir? Yoksa Vedat’ın tehditlerine boyun mu eğecektir?

VURGUN FİNAL BÖLÜMÜ İZLE

Fakat herkesin bilmediği bir şey vardır… Kerem bu ailenin sırlar üzerine kurulu olduğunu sezmeye başlar. Vedat’ın tüm oyunlarına rağmen Kerem gerçeğe adım adım yaklaşır…

FOX TV ekranlarında yayınlanan Vurgun dizisi final yaptı. Peki Vurgun neden final yaptı. Vurgun Final kararı sonrası adeta hayranları yıkıldı. Yeni sezonun en büyük kozlarından biri olan FOX TV, Vurgun dizisinden bu kadar hızlı neden vazgeçti. İşte Vurgun Final yapmasıyla beraber gelişen tüm olaylar.

Vurgun neden final yaptı?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Erkan Petakkaya ve deniz Çakır gibi bol reytingli kişilerin başrollerinde yer aldığı Vurgun dizisi ani finali sonrası şok etkisi yarattı. Peki Vurgun dizisi neden 6 bölüm sürdü. Kanalla olan 13 bölümlük anlaşma devreye girmedi. Vurgun final yapma sebebi nedir?

Vurgun başka kanala geçecek mi?

FOX TV Gold Film imzalı dizisi Vurgun başka kanala geçme ihtimali bulunmuyor. Hem dizi oyuncuları, hem senarist hem yönetmen artık ekiple vedalaştı. Vurgun 6. bölümüyle final yaptı ve artık ekranlarda olmayacak. Vurgun final kararı sonrası tüm izleyenleri başka kanala geçsin, STar TV geçsin kampanyası başlattı. Ancak Vurgun başka kanala geçmedi ve yayın hayatını noktaladı.

Deniz Çakır vedalaştı

İlk olarak geçtiğimiz hafta Erkan Petakkaya’nın vedalaşması sonrası akıllarda acaba devam eder mi başka kanala geçer mi gibi yorumların yer aldığı Vurgun dizisi için Deniz Çakır son noktayı koydu. Eşkiya dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meryem karakteriyle 4 yıl süren reyting galibiyeti sonrası yeni işinde beklenen verimi almadı ve hayranlarıyla vedalaştı.

Gold film, Star TV için Kardeş Çocukları ve Erkenci Kuş dizileri sonrası 3. işi olan Vurgun malesef final yaparak ekran macerasını tamamladı.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: