SON TV

Yargıtay üyesi Mehmet Durgun’un mutlu günü

Uzun yıllar başarıyla Isparta’da hakimlik yapan ve şu anda Yargıtay 11. Hukuk Dairesi üyesi olan Mehmet Durgun'un kızı Esranur, Isparta Gönen Kaymakam Vekili Yaşar Artan ile dünya evine girdi.

Yargıtay üyesi Mehmet Durgun’un mutlu günü

Uzun yıllar Isparta’da hakimlik yaptıktan sonra Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) üyeliği daha sonra da Yargıtay üyeliğine seçilen Mehmet Durgun, halen Yargıtay 11. Hukuk Dairesinde görev yapıyor. Durgun, diş hekimi olan kızı Esranur ile Isparta Gönen Kaymakam Vekili Yaşar Artar’ı evlendirmenin mutluluğunu yaşadı.

 

Sevim ve Mehmet Durgun çiftinin kızı Esranur ile Emine-Hakkı Artar çiftinin oğlu Yaşar’ın nikahını İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı kıydı. Esranur ve Yaşar çiftinin şahitliğini ise, Hatay Valisi Rahmi Doğan, milletvekilleri, Yargıtay 4. Ceza Dairesi Başkanı Ziya Dinler, ilçe kaymakamları ve belediye başkanları, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, Osmaniye Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne ve İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol yaptı. Nikah sonrasında genç çiftin evlilik cüzdanını Hatay Valisi Doğan verdi. Korona virüs ile mücadele çerçevesinde 19.00 – 19.30 saatleri arasında yapılan tören, imzaların atılmasının ardından son buldu.