SON TV

Yargıtay’da yılın kulisi! “Bana neden soğuk davranıyorsun” mesajını kim attı?

Yargıtay’da adli tatil yaklaştıkça daireler hedef dosya çalışmalarını tutturmak için gündemlerini hızlandırdı. SON TV, yoğun gündem içerisinde Yargıtay’daki gelişmeleri ve özel kulisleri duyurmaya devam ediyor. SONTV, Yargıtay koridorlarında konuşulan bomba kulise ulaştı. Bir yargıtay üyesinin sekreterine mesaj atarak, “Bana neden soğuk davranıyorsun” dediği ortaya çıktı. O Yargıtay üyesi kim? sorusu Yargıtay kulislerinde ve koridorlarında cevap arıyor.

Yargıtay’da yılın kulisi! “Bana neden soğuk davranıyorsun” mesajını kim attı?

Yargıtay, özellikle yeni yerleşkesine taşındıktan sonra fiziksel şartların iyileştirilmesiyle çalışmalarını hızlandırdı. Devam eden çalışmalar, adli tatilin yaklaşması ve dairelerin hedef dosya sayısına ulaşması için daha da yoğunlaşmaya başladı. Bir yandan çalışmalar devam ederken, bir yandan da Yargıtay kulisleri hareketini hiç kaybetmiyor.

YARGITAY KORİDORLARINDA O CÜMLELER FISILDANIYOR

SONTV, Yargıtay camiasının diline düşen ve koridorlarda fısıl fısıl herkesin konuştuğu bir iddiayı araştırdı. Kulislerde konuşulanlara göre, evli bir Yargıtay üyesi sekreterine, “Bana neden soğuk davranıyorsun” ifadelerini kullanarak mesaj attı.

O MESAJIN SAHİBİ KİM?
Yargıtay’ın amiral gemisi denebilecek, en yoğun, en kritik hukuk veya ceza dairelerinden birinde yaşanan olayın detaylarında ise çarpıcı ayrıntılar yer aldı. Söz konusu olayın mağduru sekreterin, kendisine atılan bu hadsizce mesaj üzerine daire başkanına gittiği ve izne ayrılmak istediğini söylediği ortaya çıktı. Bütün Yargıtay bu bilgiyle çalkalanırken, mesajın sahibinin kim olduğu merak konusu oldu.