SON TV

Yasak Elma 26. yeni bölümde Zeynep hayatının şokunu yaşıyor! Yasak Elma 26. yeni bölüm fragmanı

Yasak Elma 25. son bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitledi. Zenginlik rüyası ve lüks içinde yaşayan insanların ihtiraslarını anlatan Yasak Elma dizisinin 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Alihan'a sürpriz yapmak için bekleyen Zeynep, hayatının şokunu yaşayacaktır. Yasak Elma 26. yeni bölümde Zeynep, Alihan ile Ender'in evlendiği haberiyle şok oluyor. Yasak Elma 26. yeni bölümde neler olacak? İşte Yasak Elma 26. yeni bölüm fragmanı ve detaylar...

Yasak Elma 26. yeni bölümde Zeynep hayatının şokunu yaşıyor! Yasak Elma 26. yeni bölüm fragmanı

Yasak Elma dizisinin 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma 26. yeni bölümde Ender ve Alihan evleniyor.

26. YENİ BÖLÜMDE ZEYNEP ALİHAN’A SÜRPRİZ YAPMAK İÇİN HAZIRLANIRKEN..

Hiçbirşeyden haberi olmayan Zeynep ise Alihan için bir organizasyon yapıp onun evlenme teklifini kabul edeceğini söylemek için plan yapıyor. Zeynep Alihan’ın bütün dostlarını topladığı mekanda onu beklerken hayatının şokunu yaşıyor.

ZEYNEP, ALİHAN’I AFFEDECEK Mİ?

Yasak Elma 26. yeni bölüm fragmanında Zeynep, Alihan ile Ender’in evlendiğini öğreniyor. Yasak Elma 26. yeni bölümde Zeynep Alihan’ı affedecek mi? Alihan’ın annesi ile birlikte olan Halit’ten intikam almak için böyle birşey yaptığını öğrenince durum değişecek mi? Yasak Elma 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Öte yandan Ender ve Alihan’ın Halit’ten intikam almak için yaptığı bu evlilik oyunu bozuluyor! Yasak Elma 26. yeni bölümde Ender hisselerini devretmek için Alihan ile evlendi fakat Halit karşı atağa geçiyor. Alihan’ın ablası kendi hisselerini Halit’e devredecek!

YASAK ELMA 26. YENİ BÖLÜMDE ALİHAN ve ENDER’E BÜYÜK ŞOK!

Halit’ten intikam almak amacıyla evlenen Alihan ve Ender bu durum karşısında ne yapacak?

Ender, evlilik cüzdanını Zeynep’e gösteriyor. Sevdiği adamın evlendiğini gören Zeynep büyük bir yıkım yaşıyor. Diğer yandan ise şirkette Alihan ve Ender’in hisse hamlesine Halit sürpriz bir karşılık veriyor. Zerrin babasından kalan ve Alihan’ın yönettiği hisseleri Halit’e devrediyor. Halit ise şirketin yeni eş başkanının kim olduğunu açıklıyor. İşte Yasak Elma 26. yeni bölüm fragmanı.

Fox TV’de başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Onur Tuna, Sevda Erginci’nin paylaştığı Yasak Elma dizisi 25. son bölümüyle 3 Aralık Pazartesi akşamı ekrana geldi. Yasak Elma son bölümde Alihan’ın Halit’e duyduğu öfkeyi fırsata çeviren Ender, Alihan’a evlilik teklifi yaptı. Halit’ten intikam almak isteyen Alihan ise sevdiği kadın Zeynep’i yıkmak pahasına Ender’le evlenmeyi kabul etti. Yasak Elma’nın 26. yeni bölüm fragmanı da son bölümün ardından yayınlandı.

YASAK ELMA 26. BÖLÜMDE ENDER VE ALİHAN’A HALİT’TEN BÜYÜK ŞOK!

Yasak Elma’nın 26. yeni bölümüne Alihan ve Ender’in evlilikleri damga vuracak. Alihan ve Ender yeni bölümde evleniyor. Ender’in evlilik cüzdanını gösterdiği Zeynep ise büyük bir şok yaşıyor. Ender yeni eşi Alihan’la herkese birlikte Halit’e savaş açıyor. Şirketin yönetim kurulu toplantısında Alihan ve Ender ikilisi sermaye arttırımı yapmak istiyor. Ancak Zerrin babasından kalan hisselerin kontrolünü Alihan’dan alarak Halit’e devrettiğini açıklıyor. Bu hamle karşısında Ender’in planları suya düşüyor. Halit ise şirketin yeni eş başkanını açıklayınca, Ender ve Alihan ikinci bir şok daha yaşıyor.

YASAK ELMA 26. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA 25. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ender yaptığı teklifin cevabını beklerken, Alihan ile Zeynep’in ilişkisi Alihan’ın dengesizlikleri yüzünden zora girer. Zeynep ise Alihan’dan ümidini kesmemiştir ve ona bir sürpriz hazırlamaya karar verir.

Yıldız, mücevherlerin sahte çıkmasıyla birlikte yine büyük bir sorunun içine düşmüştür ve bu sefer onu kurtaracak kişi Kemal’den başkası değildir.

YASAK ELMA 25. SON BÖLÜM FİNAL SAHNESİ

Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!