SON TV

Yasak Elma 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Halit Yıldız’dan hesap soruyor… İşte Yasak Elma 29. yeni bölüm tarihi

Yasak Elma dizisinin 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yasak Elma 29. yeni bölüm ne zaman ekranlara gelecek? Yasak Elma'nın 29. yeni fragmanda; Yıldız, Halit'e yakalanıyor ama belli ki bu durumu atlatıyor. Yıldız'ın bavulla gelmesinin hesabını soran Halit, o sırada Erim'in birine çarptığını öğreniyor... Yasak Elma 29. yeni bölüm tarihi ve fragmanı haberimizde...

Yasak Elma 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Halit Yıldız’dan hesap soruyor… İşte Yasak Elma 29. yeni bölüm tarihi

Yasak Elma dizisinin 29. yeni bölüm fragmanı izleyici karşına çıktı. Yasak Elma 29. yeni bölüm fragmanında; Yıldız, Halit’e yakalanıyor ama Erim’in yaptığı kazanın duyulmasıyla bu durumu atlatıyor. Erim araba ile birine çarpıyor ve çarptığı kişi ölüyor. Ender bu haberi alınca Halit’e büyük tepki veriyor. Velayet davası açacağını söyleyen Ender, bu durum karşısında ne yapacak? Ayrıca Alihan ile dertleşen Ender ona hakkında hiç bilmediği bir sırrını söylüyor. Peki Yasak Elma 29. yeni bölüm ne zaman başlayacak? İşte Yasak Elma 29. yeni bölüm fragmanı ve tarihi..

YASAK ELMA 29. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yasak Elma 29. yeni bölüm fragmanında dizinin yayın tarihi açıklandı. Yasak Elma’nın 29. yeni bölümü önümüzdeki pazartesi yani 21 Ocak Pazartesi günü ekranda olacak. Yasak Elma son bölüm finalinde Yıldız, Halit’i terk edip Kemal’e gittiğinde büyük bir şok yaşamıştı. Halit’i terk eden Yıldız, Kemal’e sığınmak istedi fakat çok geç kalmıştı. Kemal’in Zehra ile nikah masasında olduğunu gören Yıldız yaşadığı şoku atlatamazken elindeki valizi gören Halit, hesap soruyor.

Yasak Elma 29. yeni bölümde Yıldız’ın bu durumdan nasıl kurtulacağı merak ediliyor. Şöhret ve zengin olması nedeniyle evlendiği Halit ile evliliği bitecek mi?