SON TV

Yasak Elma oyuncuları Eda Ece ve Şevval Sam’a Talat Bulut hakkında konuşma yasağı!

Oyuncu Talat Bulut, başrollerini Şevval Sam ve Eda Ece'nin paylaştığı Yasak Elma dizi setinde kostüm asistanını taciz ettiği suçlamasıyla ilgili takipsizlik kararı çıkmasının ardından diziye dönmüştü. Konuyla ilgili açıklamalar yapan Şevval Sam ve Eda Ece'ye Talat Bulut hakkında konuşma yasağı geldi.

Yasak Elma oyuncuları Eda Ece ve Şevval Sam’a Talat Bulut hakkında konuşma yasağı!

Fox TV’de her pazartesi akşamı yayınlanan Yasak Elma isimli dizi projesinde Halit karakterini canlandıran Talat Bulut flaş bir karara imza attı. Yasak Elma oyuncu kadrosundaki Talat Bulut, rol arkadaşlarıyla yaşadığı tartışmaların akabinde hem dizi setindeki karavanını ayırdı, hem de hakkında konuşmama yasağı çıkardı.

Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam ve Eda Ece’nin olduğu ‘Yasak Elma’ dizisi krize girdi, işler iyice karıştı. Talat Bulut, hakkında söylenen iddiaların asılsız, yalan ve iftira olduğunu yargı önünde ispat etti ve taciz iddiası ile ilgili mahkeme takipsizlik kararı verdi. Ancak Talat Bulut hakkındaki taciz iddiasından aklansa da oyuncu arkadaşları dizi setinde ona karşı tavır almaya devam etti ve aralarındaki huzursuzluk dizi setine kadar taşındı.

Teve2’deki ‘2. Sayfa’nın haberine göre; Hakkında yapılan kötü yorumlara sessiz kalamayan Talat Bulut, Şevval Sam ve Eda Ece’ye hakkında konuşmama yasağı çıkarttı. Artık dizinin başrol oyuncularının Talat Bulut hakkında yorum yapamayacağı öğrenildi.

ŞEVVAL SAM&EDA ECE: ‘’MAALESEF O KİŞİ İLE AYNI SETTE OLMAK ZORUNDAYIZ’’

Yasak Elma projesinde Halit karakterini canlandıran Talat Bulut, hakkında dizi setinde çalışmakta olan Özge Ş. İsimli kostüm asistanını taciz ettiği gerekçesiyle öne sürülen iddiaların mahkeme tarafından takipsizlik kararı alınmasıyla birlikte aklanarak ortaya atılan bu iddiaların asılsız, yalan ve iftira olduğunu ispatladı. Ancak rol icabı Talat Bulut’a yakın olması lazım gelen Şevvam Sam ve Eda Ece’ye bu duruma yönelik soru yöneltilmesinin akabinde ‘’maalesef o kişi ile aynı sette olmak zorundayız’’ şeklinde ifadelere yer vererek gündemde büyük bir ses getirmiş ve Talat Bulut’u da son derece sinirlendirmişti.


ŞEVVAL SAM ve EDA ECE